График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Green Forest курси англійської мови

Green Forest курси англійської мови

Сторінка підтверджена
62.83 169
169 відгуків
від500 грн/міс

Про школу Green Forest

Green Forest  - школа англійської мови, девіз якої звучить як «Велика школа - великі можливості». Основні характеристики школи: 1) велика кількість навчальних годин на тиждень (5,5 год.), 2) система «два викладача» , 3) широкий вибір додаткових безкоштовних занять для студентів Green Forest: близько 100 спецкурсів за семестр, онлайн уроки, заняття в мовних клубах тощо. Крім того, студенти школи зможуть оцінити сервіс «Domashka Online», який дозволяє завантажувати завдання з інтернет-сторінки школи. Сайт мовної школи www.greenforest.com.ua надасть Вам доступ до цікавої інформації: щодня на сайті з'являються нові статті, відеоуроки і тренінгові матеріали, що допоможуть Вам у процесі вивчення мови. Велика кількість різнопланових розважально-навчальних заходів у вихідні, як наприклад, снепшоти, вечірки, пад-кроли, екскурсії та ін., допоможуть Вам урізноманітнити процес навчання, зробити його цікавим і динамічним. 

Показати більше інформації про школу

Графік занять

Будні: 10:00-21:00 
Субота: 9:00-17:30 

Контактні телефони

(044) 254-...

Показати номер

Адреси філіалів та телефони

 • Киев, Подольский район, улица Нижний Вал, 19/21
 • Киев, Днепровский район, улица Луначарского, 4
 • Киев, Печерский район, улица Шота Руставели, 15Б
 • Киев, Дарницкий район, улица Александра Мишуги, 2
 • Киев, Шевченковский район, улица Богдана Хмельницкого, 51б
 • Киев, Печерский район, улица Бассейная, 7
 • Киев, Шевченковский район, улица Горького, 12Б

Відгуки

 • Катерина Лабунець
  Катерина Лабунець залишила відгук про Green Forest у 12:27, 6 Апрель, 2017
  Ходила на курсы на Левобережной. По неким обстоятельствам прервала курс и заморозила счет. Пока не планирую продолжать. Счет активный до осени. По этому хочу его продать. Кого интересует обращайтесь. На счете 3139 грн. Продаю за 2800грн.+ скидки на 80 грн
  Есть Students book GreenForest на уровент ntermediate, новая, продаю за 300 грн +скидка за 80.
  Отдам всё вместе за 3000 грн.
  • Юлия Филимонова
   Юлия Филимонова залишила відгук про Green Forest у 18:23, 28 Лютий, 2017
   Отходила 3 курса в Днепре , нравилось ! Год назад сменили главного администратора на такую себе Настю. Более хамовитого и тупого создания я в жизни не встречала. Жаль замороженные деньги . С таким отношением к клиентам ходить не хочется принципиально! До руководства дозвониться вообще невозможно!
   • Anastasia Zhabinskaya
    Anastasia Zhabinskaya залишила відгук про Green Forest у 09:08, 24 Лютий, 2017
    Администрация А-ууууу!!!! У школы явные проблемы с организацией работы сотрудников!!! У нас заболел преподаватель, и нам пообещали в пятницу провести урок вместо вторника. В итоге я приехала как всегда на урок на 8:10 в пятницу,а школа вообще закрыта!!!?? На телефонные звонки никто не отвечает, хотя в графике работы указано что работают они уже аж с 7:45.Если не нашли замену или урок переносят на другое время то следует предупредить ваших обучающихся.Пождав 40 мин, пришло ещё чел 8 и тоже подергали дверь и развернулись и ушли.
    Читати всі відгуки