График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Green Forest курси англійської мови

Green Forest інформація про курси

Безкоштовний пробний урок
78.19 176
176 відгуків

Безкоштовний урок в Green Forest

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

Приймайте рішення та вивчайте англійську там, де вам подобається

Вже 9733 людини записалося безкоштовний урок за допомогою Enguide

Сьогодні 10 посетителей просматривали сторінку Green Forest

Green Forest – школа англійської мови, яка відрізняється дійсно масштабним розмахом. По-перше, налічується 12 філій школи в п'яти містах України, на базі яких проходять навчання 3000 слухачів на семестр. По-друге, в школі працює близько сотні викладачів, створено свій методичний відділ, постійно працює система внутрішнього навчання викладачів.

Система навчання

Креативність і доброзичливість висококваліфікованих викладачів йде в комплекті з творчою атмосферою на заняттях. Але насамперед варто звернути увагу на особливості навчання в школі. До них ставитися поділ програми на семестри, які відповідають рівням (кожен семестр – 4,5 місяця), а також програма «два викладачі». Ви можете вибрати один з курсів англійської мови: стандартний, літній інтенсив, річний підтримуючий курс, інтенсивний курс.

Додаткові пропозиції школи

Green Forest – це не просто курси англійської мови, це величезна організація, цілий світ англійської мови, в якому кожен клієнт знайде освітню пропозицію, що його задовольнить. Серед найпопулярніших послуг школи: Video club, Psyhology club, TOEFL club, Ladies Club, студії другої іноземної мови для 4 – 6 рівня (німецька, французька, іспанська, польська), різноманітні тематичні спецкурси .

Якщо ви хочете детальніше ознайомитися з послугами школи, ви можете відвідати пробний безкоштовний урок.