+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська

Green Forest курси англійської мови

Green Forest інформація про курси

63.07 171
171 відгук

Green Forest – школа англійської мови, яка відрізняється дійсно масштабним розмахом. По-перше, налічується 12 філій школи в п'яти містах України, на базі яких проходять навчання 3000 слухачів на семестр. По-друге, в школі працює близько сотні викладачів, створено свій методичний відділ, постійно працює система внутрішнього навчання викладачів.

Система навчання

Креативність і доброзичливість висококваліфікованих викладачів йде в комплекті з творчою атмосферою на заняттях. Але насамперед варто звернути увагу на особливості навчання в школі. До них ставитися поділ програми на семестри, які відповідають рівням (кожен семестр – 4,5 місяця), а також програма «два викладачі». Ви можете вибрати один з курсів англійської мови: стандартний, літній інтенсив, річний підтримуючий курс, інтенсивний курс.

Додаткові пропозиції школи

Green Forest – це не просто курси англійської мови, це величезна організація, цілий світ англійської мови, в якому кожен клієнт знайде освітню пропозицію, що його задовольнить. Серед найпопулярніших послуг школи: Video club, Psyhology club, TOEFL club, Ladies Club, студії другої іноземної мови для 4 – 6 рівня (німецька, французька, іспанська, польська), різноманітні тематичні спецкурси .

Якщо ви хочете детальніше ознайомитися з послугами школи, ви можете відвідати пробний безкоштовний урок.