График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Greenwich курси англійської мови

Greenwich інформація про курси

66.55 51
51 відгук

Центр іноземних мов Greenwich активно працює у сфері освітніх послуг з 2005 року. У центрі панує особлива атмосфера, відчути яку ви зможете, тільки відвідавши Greenwich. Створюють цю атмосферу такі складові:

Команда

Викладачі Greenwich – найбільша цінність і гордість центру: вони молоді, талановиті, висококваліфіковані та творчі. Центр ретельно ставитися до підбору педагогічного колективу, звертаючи увагу на досвід роботи, знання та навички, дипломи та сертифікати а також – харизматичність викладача.

Розмаїття послуг

Центр пропонує освітні послуги для клієнтів різного віку. Навіть для самих юних лінгвістів створений спеціальний клуб раннього розвитку «Ляля» . Greenwich – центр вивчення шести іноземних мов, який пропонує різноманітні курси, а також – заняття в клубі англійської мови.

Унікальні пропозиції

По-перше, варто звернути увагу на систему двох викладачів: завдяки їй ви вивчаєте мову більш якісно і швидше, крім того – вивчаєте різні акценти. Гнучка система знижок приємно здивує вас: після проходження кожного наступного рівня знижка буде збільшуватися. Групи формуються за рівнями володіння мовою, а не по наявності вільних місць.

Захоплююча англійська

У центрі Грінвіч ви можете вивчати мову, розважаючись. Викладачі центру запрошують тебе взяти участь у святах, заходах, творчих майстер-класах, освітніх поїздках та екскурсіях. Саме такий підхід до навчання допоможе кожному підвищити мотивацію вивчення англійської мови і зберегти інтерес протягом усього навчального процесу.