График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Hotspot School of English курси англійської мови

Hotspot School of English курси англійської мови

Официальная страница школы на Enguide
Рейтинг:
5.8
12 відгуків

Умови навчання

 • Сертифікат На кожному рівні навчання

Про школу Hotspot School of English

HOTSPOT  — перша в Україні школа англійської мови, у якій діє система триаспектного навчання з трьома різними викладачами та заняттями по кожному з аспектів. 

Ми впевнені, компроміси у навчанні не приносять жодних результатів. Мовні курси та школи не хочуть втрачати гроші і вважають, що відраховувати ледащих нерентабельно. Вони навіть дозволяють не виконувати домашні завдання. У результаті, аудиторія заповнена випадковими студентами. Вони не мотивовані, їх викладачі також. Звичайно, за таких обставин немає сенсу сподіватися на результат. Це може тривати роками. Час минає. Гроші витікають. Ми хочемо змінити цю систему. 

Методика викладання важлива. Та здебільшого успіх залежить від умов навчання. Ми маємо такі умови: це перша в Україні школа, в яку потрапити може не кожен, звідки можна бути відрахованим за неуспішність, де доведеться працювати у режимі «hardcore».   Такгроші для нас важливі, але гроші тільки тих студентів, які дійсно хочуть та можуть результативно навчатися. Для того, щоб витримати таке навантаження, потрібно мати дійсно високу мотивацію. Ми не віримо у казки про вивчення мови за два місяці. Не віримо у результативність ігор, пісень та танців під час занять. Не віримо, що мову можна вивчити без великої кількості домашніх завдань. У що ми дійсно віримо — так це в сумлінну працю, системний підхід та справжню мотивацію.   Саме тому слоган нашої школи — No Bullshit. 

Наша система навчання підійде тим, у кого дійсно висока мотивація, хто здатен багато працювати, кому англійська потрібна:

• для кар'єрного зростання
• для закордонних відряджень
• для кваліфікованої роботи за кордоном 
• для зміни кар'єри
• для студентів, які готуються до TOEFL, IELTS

 
Показати більше інформації про школу

Перейти на офіційний сайт

http://hotspotschool.com.ua

Адреса филиалов

 • Київ, Шевченківський район, вулиця Пушкінська, 9
  М Театральна

Відгуки

 • Наталья Кононова
  Наталья Кононова залишила відгук про Hotspot School of English у 22:12, 22 Липень, 2016
  Моя история в HOTSPOT началась с уровня A2, после окончания которого я заметила существенные сдвиги. Затем решила продолжить в B1, чему безумно рада. Обучение в школе сводится к внушительным домашкам, записи спичей в общественном транспорте, ночному общению с одногруппниками в чате, повторению идиом во время гулек с друзьями, а главное - МЕГАрезультату, который каждый сможет ощутить на себе. В HOTSPOT невероятная атмосфера, которая буквально подстегивает тебя не стоять на месте. Отдельное спасибо преподавателям, которые супермотивируют и не оставляют тебя в покое на протяжении всего курса. Продолжать обучение в школе обязательно буду. Мне кажется кто хоть раз пришел в HOTSPOT, обязательно будет туда возвращаться, даже будучи отчисленным ;)
  • Valentina Pilyanska
   Valentina Pilyanska залишила відгук про Hotspot School of English у 20:38, 18 Липень, 2016
   Відвідувала Grammmar Hour від HotSpot - відчула на собі сучасний підхід до викладання, якого так не вистачає в академічній освіті. Енергійні викладачі і дуже дружня драйвова атмосфера, в якій дійсно хочеться вчитися і вижимати із себе максимум - ось така моя думка про школу HotSpot!
   • Po Ye
    Po Ye залишила відгук про Hotspot School of English у 17:08, 18 Липень, 2016
    После окончания 4-месячного курса молодого бойца с повышенной интенсивностью в стенах киевского HotSpot заявляю: "ВАМ СЮДА!". Без знаний они просто не выпустят. Конечно, на ночь домой отпустят, но и дома не получится просто лечь спать :) Совесть замучает, если не сделаете "подход" к английскому перед сном. Готовы? Дерзайте! Да пребудет с Вами сила :)
    Читати всі відгуки