График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Idea Centre курси англійської мови

Idea Centre інформація про курси

Сторінка підтверджена
51.88 33
33 відгуку
від625 грн/міс

Навчальний центр «Idea» пропонує своїм клієнтам навчання за оксфордською системою з відповідним поділом на рівні від початкового (elementary) до поглибленного (advanced). Крім стандартних занять в міні-групах , ви також можете відвідувати заняття в розмовному клубі.

Варто звернути увагу на переваги центру:

Розмаїття послуг

Центр пропонує не тільки курси англійської мови в індивідуальному чи груповому порядку, курси для корпоративних клієнтів, але й послуги перекладачів. Крім того, ви також можете вибрати один з професійно-орієнтованих курсів.

Організація навчання

Заняття в міні-групах, до яких ви можете приступити в будь-який момент, так як набори в групи тривають протягом усього року – це, безумовно, перевага центру «Idea». Перед початком і по закінченню навчання проводитися обов'язкове тестування, завдяки якому можна визначити ефективність результатів навчання. Аудиторії, в яких проводяться заняття, добре оснащені в технічному плані. По закінченню курсу кожному студенту видається сертифікат.

Бонуси для клієнтів центру

Перевагою є максимально гнучкий графік занять – ви можете вибирати ранковий, денний або вечірній час. Безкоштовне користування бібліотекою, відеотекою, навчальними комп'ютерними програмами робить навчальний процес більш ефективним. Центр надає знижки постійним клієнтам .

Все це дозволяє клієнтам центру в короткі терміни вивчити англійську мову і почати використовувати свої навички в процесі живого спілкування.