График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Idea Centre курси англійської мови

Idea Centre інформація про курси

51.88 33
33 відгуку

Навчальний центр «Idea» пропонує своїм клієнтам навчання за оксфордською системою з відповідним поділом на рівні від початкового (elementary) до поглибленного (advanced). Крім стандартних занять в міні-групах , ви також можете відвідувати заняття в розмовному клубі.

Варто звернути увагу на переваги центру:

Розмаїття послуг

Центр пропонує не тільки курси англійської мови в індивідуальному чи груповому порядку, курси для корпоративних клієнтів, але й послуги перекладачів. Крім того, ви також можете вибрати один з професійно-орієнтованих курсів.

Організація навчання

Заняття в міні-групах, до яких ви можете приступити в будь-який момент, так як набори в групи тривають протягом усього року – це, безумовно, перевага центру «Idea». Перед початком і по закінченню навчання проводитися обов'язкове тестування, завдяки якому можна визначити ефективність результатів навчання. Аудиторії, в яких проводяться заняття, добре оснащені в технічному плані. По закінченню курсу кожному студенту видається сертифікат.

Бонуси для клієнтів центру

Перевагою є максимально гнучкий графік занять – ви можете вибирати ранковий, денний або вечірній час. Безкоштовне користування бібліотекою, відеотекою, навчальними комп'ютерними програмами робить навчальний процес більш ефективним. Центр надає знижки постійним клієнтам .

Все це дозволяє клієнтам центру в короткі терміни вивчити англійську мову і почати використовувати свої навички в процесі живого спілкування.