График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

IELTS Portal курси англійської мови

IELTS Portal школа підготовки до IELTS

Сторінка підтверджена
19.45 1
1 відгук
від3000 грн/міс

Про школу IELTS Portal

IELTS Portal – це школа IELTS, а також найбільший російськомовний ресурс IELTS в мережі, орієнтований на всіх жителів СНД. У нашій команді працюють екзаменатори IELTS і викладачі англійської міжнародного рівня. Ми працюємо з 1996 року і успішно підготували до IELTS тисячі студентів. Заняття в школі доступні у всіх містах світу в будь-який зручний для студентів час, так як з 2004 року ми спеціалізуємося на дистанційній підготовці до IELTS.

Методика викладання

Засновник школи – Irina Bruce (Ірина Брюс) – стала першим російськомовною людиною, що одержала максимальний бал з IELTS (9.0) в 1998 році. Ірина володіє російською та англійською мовами на рівні носія, є провідним фахівцем з IELTS в СНД, володіє міжнародною кваліфікацією викладача англійської та є автором унікальної методики підготовки до IELTS, яка дозволяє поліпшити результат по IELTS на 1-2 бали. Ця методика використовується у всіх курсах Школи IELTS Portal.

Безкоштовне тестування у форматі IELTS

На базі школи можна пройти тренувальний тест IELTS (Listening , Reading , Writing , Speaking) та отримати консультацію фахівців БЕЗКОШТОВНО. 

Показати більше інформації про школу

Графік занять

Пн.-Нд.: цілодобово

Офіційний skype

IELTS Portal

Адреси філіалів та телефони

Відгуки

  • Vladimir Rudeshko
    Vladimir Rudeshko залишив відгук про IELTS Portal у 16:34, 12 Декабрь, 2013
    Готовился к экзамену с Ириной в 2006 году. Месяц интенсивных занятий и мой результат был то что надо для иммиграции в Канаду.
    Рекомендую этот курс всем кто ценит свое время и деньги.
    Читати всі відгуки