График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

International House Kyiv курси англійської мови

International House Kyiv інформація про курси

30.69 3
3 відгуку

International House – міжнародна організація шкіл іноземних мов, на базі якої щорічно проходять навчання понад 200 тисяч студентів.

Переваги школи

По-перше, проводитися постійний контроль ефективності вашого навчання з боку International House World Organisation. По-друге, висококваліфіковані викладачі, як вітчизняні, так і носії мови, подбають про те, що ви швидко і якісно оволоділи англійською мовою. По-третє, єдина мова, яка звучить на заняттях – англійська, що сприяє вашому повному зануренню в мовне середовище. По-четверте, міжнародний сертифікат International House визнається багатьма компаніями та організаціями, як на території України, так і за кордоном. По-п'яте, всі викладачі школи без винятку мають Кембриджські сертифікати CELTA , що дає їм право викладати в школі.

Курси в International House

Перелік навчальних програм школи досить великий, освітні послуги надаються для клієнтів різного віку. Почати навчання можна з будь-якого рівня, викладачі школи надають освітні послуги і початківцям, і тим, хто досить добре володіє англійською.

Екзаменаційний центр

International House – відомий в Україні екзаменаційний центр, на базі якого ви можете скласти такі іспити:

Загальні Кембриджські іспити. Іспити на знання англійської мови, які розроблені Кембриджським університетом і визнаються багатьма компаніями, організаціями-роботодавцями та навчальними закладами світу.

Професійні іспити (екзамени, що визначають рівень володіння бізнес-англійською): BEC Preliminary, BEC- Vantage, BEC-Higher.

Іспити для дітей. А саме: Starters, Movers та Flyers. Ці іспити, в першу чергу, збільшують мотивацію дітей на заняттях.

Іспити для викладачів. На базі школи всі бажаючі можуть здати міжнародний іспит CELTA – Certificate in English Language Teaching to Adults.