График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

IQ Planet курси англійської мови

IQ Planet інформація про курси

66.22 90
90 відгуків

IQ Planet пропонує ефективне вивчення англійської мови, яке базується на основних принципах:

Принцип № 1 . Вчити потрібно мову, а не правила

Ми вчимося говорити рідною мовою без зазубрювання правил, словників і нудних підручників. Саме таким чином відбувається вивчення англійської мови в школі IQ Planet  – без вивчення правил, граматичних структур, а в процесі практичного використання мови, в процесі живого спілкування. Навчання базується на комунікативній методиці.

Принцип № 2 . Більше практики

Щоб оволодіти мовою, потрібно займатися вивчення мови щодня. І не тільки на заняттях у школі . IQ Planet пропонує вам різноманітні форми робіт, які допоможуть удосконалити вашу англійську:

  • групи вихідного дня
  • розмовні клуби
  • відкриті уроки
  • онлайн-консультації
  • тренінги

Принцип № 3 . Навчання «по спіралі»

Допоможе вам глибоко вивчити всі аспекти мови, так як навчання відбувається за принципом спіралі. Спочатку ви вивчаєте основні елементи, з кожним новим витком повертаєтеся до пройдених тем і поглиблюєте, удосконалюєте свої знання.

Принцип № 4 . Навчання у всіх напрямках

Вивчаючи граматику, ви тренуєте розмовну мову, вивчаючи лексику – удосконалюєте граматику. Англійська стає частиною вашого життя, навчання, роботи, ви вчитеся не просто говорити, а думати англійською мовою.

На базі школи англійської мови IQ Planet ви також, крім англійської, можете вивчити одну з цілого ряду європейських мов.