График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

IQ Planet курси англійської мови

IQ Planet інформація про курси

Сторінка підтверджена
66.22 90
90 відгуків
від990 грн/міс

IQ Planet пропонує ефективне вивчення англійської мови, яке базується на основних принципах:

Принцип № 1 . Вчити потрібно мову, а не правила

Ми вчимося говорити рідною мовою без зазубрювання правил, словників і нудних підручників. Саме таким чином відбувається вивчення англійської мови в школі IQ Planet  – без вивчення правил, граматичних структур, а в процесі практичного використання мови, в процесі живого спілкування. Навчання базується на комунікативній методиці.

Принцип № 2 . Більше практики

Щоб оволодіти мовою, потрібно займатися вивчення мови щодня. І не тільки на заняттях у школі . IQ Planet пропонує вам різноманітні форми робіт, які допоможуть удосконалити вашу англійську:

  • групи вихідного дня
  • розмовні клуби
  • відкриті уроки
  • онлайн-консультації
  • тренінги

Принцип № 3 . Навчання «по спіралі»

Допоможе вам глибоко вивчити всі аспекти мови, так як навчання відбувається за принципом спіралі. Спочатку ви вивчаєте основні елементи, з кожним новим витком повертаєтеся до пройдених тем і поглиблюєте, удосконалюєте свої знання.

Принцип № 4 . Навчання у всіх напрямках

Вивчаючи граматику, ви тренуєте розмовну мову, вивчаючи лексику – удосконалюєте граматику. Англійська стає частиною вашого життя, навчання, роботи, ви вчитеся не просто говорити, а думати англійською мовою.

На базі школи англійської мови IQ Planet ви також, крім англійської, можете вивчити одну з цілого ряду європейських мов.