График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

JAMM School курси англійської мови

JAMM School інформація про курси

Рейтинг: 5.00

JAMM School - це інноваційна позашкільна освіта для дітей та підлітків у форматі тренінгів та курсів. За основу побудови наших програм використовується теорія Гарднера про множинний інтелект, згідно з якою кожна дитина є генієм.

В "JAMM School" програма побудована так, що отримані знання та навички закріплюються практикою - виробництвом товарів, які діти і підлітки презентує в кінці навчального року.

  • Vіdeo Production - учні знімуть блог, кліп, короткометражний фільм, проморолик.
  • Game Development - створять свою гру і 3D модель персонажа.
  • Experiential English - презентують бізнес проекти, маючи при цьому спілкування з носіями мови.
  • Rock Band - отримають хорошу практику виступів на професійній сцені.
  • TV-Show - проявлять свої таланти на сцені, знімуться в каверах короткометражних фільмів, отримають можливість стати провідними на концертах школи.

Крім курсів, варто звернути увагу і на програму тренінгів Life Skills, розвиток навичок 21 століття.

Шкільна освіта дає багато не пов'язаних базових знань, але практично не готує до сучасного життя. На тренінгах Life Skills діти навчаться самостійності, комунікабельності, критичного мислення, співпраці, ініціативності, навчаться фільтрувати і аналізувати інформацію, самолідерству, а також таким практичним навичкам, як планування бюджету, розподіл фінансів, рішення конфліктів, самооцінці і т.д.

Команда:

Велика увага приділяється викладацькому складу: команда регулярно проходить тренінги з інноваційними програмами, удосконалюючи методики. Кожен викладач має навички роботи з дітьми та підлітками. Враховуючи сильні сторону дитини, команда "JAMM School" допоможе розвинути її та отримати максимальний ефект від навчання.