График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

The Language Village курси англійської мови

The Language Village інформація про курси

Безкоштовний пробний урок
97.28 210
210 відгуків

Безкоштовний урок в The Language Village

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

Приймайте рішення та вивчайте англійську там, де вам подобається

Вже 10231 людина записалася безкоштовний урок за допомогою Enguide

Сьогодні 14 посетителей просматривали сторінку The Language Village

Курси англійської мови The Language Village пропонують англійську мову для клієнтів усіх вікових категорій. Різноманіття освітніх послуг, затишна атмосфера і відмінні викладачі – це далеко не весь перелік переваг навчання в школі The Language Village.

Особливості навчального процесу

  • По-перше, на заняттях викладачі використовують живу англійську мову. На цій мові дійсно зараз говорять в англомовних країнах, нею ви зможете спілкуватися з іноземними колегами, друзями, діловими партнерами та іншими людьми.
  • По-друге, школа гарантує вам якість навчання. Весь освітній процес побудований таким чином, що ви з перших же занять відчуєте націленість на результат. Адже головна мета навчання – вільне володіння мовою, і саме досягнення цієї мети вам може гарантувати The Language Village.
  • По-третє, школа надасть вам все необхідне для вивчення мови: досвідчених викладачів, заняття в міні-групах не більше 6 осіб, можливість відвідати безкоштовне пробне заняття, щоб упевнитися в правильності вибору мовної школи.

Курси англійської мови

Школа надає свої клієнтам можливість обрати один з курсів англійської мови: стандартний курс, інтенсивний курс, а також – курс англійської мови для дітей. Якщо ви не обмежені часом і хочете глибоко вивчити англійську мову, варто звернути увагу на стандартний курс, який поділений за рівнями. Вивчати 1 рівень ви будете приблизно 4 місяці. Інтенсивний курс завдяки незначному ущільненню навчальної інформації, дозволить вам вивчити англійську мову в більш стислі строки (3 місяці - 1 рівень).

Безкоштовні пропозиції

На базі курсів англійської мови The Language Village ви можете скористатися спеціальними безкоштовними послугами:

  • Безкоштовний пробний урок , тестування та співбесіда
  • Безкоштовне індивідуальне відпрацювання у разі пропуску занять
  • Безкоштовні заняття Speaking Club, Movie Club і Grammar Club