График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

The Language Village курси англійської мови

The Language Village інформація про курси

Сторінка підтверджена
96.64 163
163 відгуку
від685 грн/міс

Безкоштовний урок в The Language Village

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

Приймайте рішення та вивчайте англійську там, де вам подобається

Вже 7343 людини записалося безкоштовний урок за допомогою Enguide

Сьогодні 4 посетителя просматривали сторінку The Language Village

Курси англійської мови The Language Village пропонують англійську мову для клієнтів усіх вікових категорій. Різноманіття освітніх послуг, затишна атмосфера і відмінні викладачі – це далеко не весь перелік переваг навчання в школі The Language Village.

Особливості навчального процесу

  • По-перше, на заняттях викладачі використовують живу англійську мову. На цій мові дійсно зараз говорять в англомовних країнах, нею ви зможете спілкуватися з іноземними колегами, друзями, діловими партнерами та іншими людьми.
  • По-друге, школа гарантує вам якість навчання. Весь освітній процес побудований таким чином, що ви з перших же занять відчуєте націленість на результат. Адже головна мета навчання – вільне володіння мовою, і саме досягнення цієї мети вам може гарантувати The Language Village.
  • По-третє, школа надасть вам все необхідне для вивчення мови: досвідчених викладачів, заняття в міні-групах не більше 6 осіб, можливість відвідати безкоштовне пробне заняття, щоб упевнитися в правильності вибору мовної школи.

Курси англійської мови

Школа надає свої клієнтам можливість обрати один з курсів англійської мови: стандартний курс, інтенсивний курс, а також – курс англійської мови для дітей. Якщо ви не обмежені часом і хочете глибоко вивчити англійську мову, варто звернути увагу на стандартний курс, який поділений за рівнями. Вивчати 1 рівень ви будете приблизно 4 місяці. Інтенсивний курс завдяки незначному ущільненню навчальної інформації, дозволить вам вивчити англійську мову в більш стислі строки (3 місяці - 1 рівень).

Безкоштовні пропозиції

На базі курсів англійської мови The Language Village ви можете скористатися спеціальними безкоштовними послугами:

  • Безкоштовний пробний урок , тестування та співбесіда
  • Безкоштовне індивідуальне відпрацювання у разі пропуску занять
  • Безкоштовні заняття Speaking Club, Movie Club і Grammar Club