График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Level курси англійської мови

Level інформація про курси

40.70 4
4 відгуку

Викладачі школи «Level» зацікавлені в тому, щоб клієнти школи не просто навчилися говорити англійською, але і робили це грамотно, сприймали англомовну інформацію на слух, могли вести переписку і телефонну розмову англійською мовою, спілкуватися з друзями та діловими партнерами, дивитися фільми і читати книги англійською мовою. Школа англійської мови «Level» допомагає відкрити все різноманіття англомовного світу для різних категорій клієнтів.

  • Для дорослих: групові та індивідуальні заняття. Слухачі вчаться сприймати, розуміти і говорити не тільки нормативною англійською, але і тренуються розпізнавати всілякі акценти, жаргон, сленг. У групі учні активно спілкуються між собою, в індивідуальному порядку – тісно співпрацюють з викладачем, отримують можливість коригувати дату занять.
  • Для дітей навчання проходить в невимушеній атмосфері гри й казки. Юні студенти вивчають правила вимови, поповнюють словниковий запас, вдосконалюють знання англійської.
  • Для корпоративних клієнтів: школа пропонує навчання співробітників вашої організації в офісі замовника, у зручний час. Корпоративне вивчення англійської передбачає коригування програми навчання у відповідності з напрямком діяльності компанії та її цілями.

Школа англійської мови «Level» приємно здивує своїх клієнтів знижками, ціновою політикою, бонусами та індивідуальним підходом до кожного клієнта.