График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Lingua Dynamics Center курси англійської мови

Lingua Dynamics Center інформація про курси

Методика навчання

На часі створення готового продукту, який можна використовувати «тут і зараз». І ось Ми підійшли до головного питання: яким має бути зміст курсу, на основі якої методики він повинен бути складений і який результат Ви отримаєте?

Якщо повернутися до проблеми організації курсу, то стало актуальним курс, на основі інтеграції або переплетення традиційних і сучасних методів подачі матеріалу та подальшої його практики.

Наша методика орієнтована на природний метод вивчення іноземної мови з індивідуальним підходом. У нас індивідуальний підхід до кожного уровнбі потребам клієнта.

Даний метод має ряд характерних рис. Наші курси навчання розроблено відповідно до диференціації за віковими групами і мають багаторівневий підхід, що дає можливість приділити увагу кожному, кого навчають в відповідно до його потреб. Методика націлена на розвиток чотирьох навичок: читання, письма, аудіювання та говоріння. Але завдяки диференціації та гнучкості курсу у Вас є можливість зробити акцент на тих навичках, які необхідні саме Вам відповідно до Ваших потреб.

В основу нашого курсу ми взяли природний метод навчання, як і при вивченні рідної мови, при якому Ви вивчаєте «живий» мову через «життєві» або робочі ситуації. Спочатку Ви слухаєте нові слова і пропозиції, Вам показують на картинках і другом візуальному матеріалі, повторюєте за викладачем, розумієте, як і що називати і вживати, потім самі проговорює і вживаєте. В результаті у Вас є можливість це розпізнавати в текстах, і Ви зможете це вжити на листі. На додаток Вам потім пояснюється граматика: на основі яких граматичних конструкцій потрібно даний матеріал використовувати і які особливості необхідно враховувати.