График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Lingva курси англійської мови

Lingva інформація про курси

20.99 6
6 відгуків

Школа іноземної мови Lingva існує з 1999 року і є унікальною і успішної освітньою організацією.

Головні принципи роботи школи:

  • Навички важливіші за знання. У школі ви навчитеся активно використовувати мову в реальних життєвих ситуаціях.
  • Студент важливіший за програму. Ідеальних підручників чи програм не існує, тому викладачі школи відкриті до діалогу зі студентом. Індивідуальних підхід до кожного учня забезпечує хороший результат навчання.
  • Учитель важливіше директора. Вчителю краще видно, яким чином побудувати навчальним процес, щоб він став найбільш ефективним. Адміністрація школи допомагає вчителям добре і натхненно працювати.
  • Самооцінка важливіша оцінок. Якщо ви хочете подолати мовний бар'єр і заговорити з іноземцями головне – бути впевненим у власних можливостях. Повірити в свої знання та навички вам допоможуть у школі.
  • Активне мислення важливіше правильних відповідей. Вас навчать думати і говорити англійською, не зазубрювати, а розуміти новий матеріал, свідомо будувати правильні пропозиції, вживати в мові ті чи інші звороти.
  • Турбота важливіша обіцянок. Школа нічого не обіцяє. Викладачі просто пропонують вам відвідати безкоштовний пробний урок, поспілкуватися в стінах школи зі студентами, з перших рук дізнатися необхідну інформацію.
  • Талант важливіший освіти. Всі викладачі школи, ясна річ, мають міжнародні сертифікати, а також дипломи вищої освіти. Але, в першу чергу, в стінах школи цінується харизматичність викладача і творчий підхід до роботи.

Переваги школи

Навчання відрізняється гнучкістю, викладачі та адміністрація школи намагаються врахувати всі побажання клієнтів. Ви можете обрати кількість занять на тиждень – від 1 до 7, відвідувати заняття можна за вільним графіком. Також ви можете вибирати, які додаткові тренінги ви хотіли б відвідати. Крім англійської мови на базі школи ви можете вивчати ще 8 іноземних мов. Діє система знижок і бонусів.