График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Live English курси англійської мови

Live English інформація про курси

52.29 9
9 відгуків

Курси англійської мови Live English представляють цілий ряд унікальних пропозицій освітніх послуг. Кожен курс або програма підібрана з урахуванням індивідуальних побажань клієнтів і з метою зробити вивчення англійської мови максимально зручним і приємним для вас . 

Англійська в обід ( денні групи). Інтегрований курс для роботи і дозвілля

Курс розроблений спеціально для тих , хто не може присвячувати вечірній час вивченню англійської мови. Якщо ви хочете проводити вечори в колі родини, для вас ідеально підійдуть денні курси вивчення англійської. Заняття проводяться з 12.00 до 14.00 у міні-групах по 3-6 чоловік. Девіз заняття: вчимося відпочиваючи.

Англійська для учнів . Спеціальні програми для школярів 6-7 , 8-9 , 10-11 класів

Допоможуть дитині зануритися у світ живої англійської мови, із задоволенням вивчити основні граматичні правила, істотно збільшити лексичний запас. Головний акцент занять – на вдосконалення розмовної англійської. Заняття проводяться з носієм мови. Також створено групи з підготовки Зовнішнього Незалежного Тестування.

Бізнес курс, загальний англійська. Інтегрований курс для роботи і дозвілля

Цілеспрямоване вивчення ділової лексики і правил ділового листування. Якщо Вам через сферу діяльності доводиться часто спілкуватися з партнерами по бізнесу англійською мовою, здійснювати закордонні відрядження, то цей курс – для вас.

Корпоративний англійська

Курси корпоративного англійської мають цілий ряд переваг, які гідно оцінить талановитий керівник:
По-перше, ви можете трансформувати програму навчання, максимально наблизивши лінгвістичні теми до спеціалізації вашої компанії. По-друге, ви можете контролювати відвідуваність і успішність ваших співробітників. По-третє, ви можете організувати проведення занять на базі свого офісу, що дозволить заощадити часові ресурси По-четверте, в процесі навчання налагоджуються міжособистісні відносини, зміцнюється корпоративних дух. 

Англійська з носієм мови

Один з кращих способів вивчити іноземну мову – це спілкування з носієм мови. Ви не тільки вивчаєте лексичний матеріал, бачите, яким чином будує речення носій мови, можете зрозуміти, яким чином правильно інтонує ті чи інші фрази. Носій мови не веде всі заняття – абстрактні граматичні поняття йому складно буде пояснити тим , хто далеко не досконало володіє мовою . Частина занять цього курсу веде дипломований вітчизняний фахівець.

Speaking club

Заняття в англійському клубі проводяться як для дорослих, так і для дітей. Для дорослих – обговорення цікавих тем, тематичні вечори, перегляд та обговорення кінофільмів, зустрічі Open Air. Для дітей – свята англійською мовою, майстер класи з виготовлення виробів, аплікації і т.д. англійською мовою.