График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Native English School курси англійської мови

Native English School інформація про курси

Безкоштовний пробний урок
96.50 330
330 відгуків

Безкоштовний урок в Native English School

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

Приймайте рішення та вивчайте англійську там, де вам подобається

Вже 10231 людина записалася безкоштовний урок за допомогою Enguide

Сьогодні 62 посетителя просматривали сторінку Native English School

«Native English School» – це колектив висококваліфікованих професіоналів з ​​Великобританії, Канади, Австралії, США та Нігерії, тобто всі вони – носії мови з великим досвідом роботи у сфері освіти. Заняття в школі базуються на комунікативній методиці вивчення англійської мови, так як вона зарекомендувала себе як найбільш ефективна в світі. Основна форма роботи на заняттях – моделювання ситуацій, це допомагає клієнтам школи подолати мовний бар'єр, вдосконалювати розмовну мову, застосовуючи її в живих розмовних ситуаціях.

Унікальні програми

До навчання в школі ви можете приступити в будь-який момент, не чекаючи набору групи. Кожен бажаючий поліпшити свій рівень володіння мовою може обрати саме ту програму, яка відповідає його знанням і навичкам. Для студентів, які володіють мовою на високому рівні, але потребують розмовної практики, створений спеціальний підтримуючий курс англійської мови.

Корпоративне навчання

«Native English School» пропонує свої послуги корпоративним клієнтам. Курси максимально адаптуються до цілей і роду діяльності вашої компанії. Заняття проводяться в зручний для вас час і на території, яку обираєте ви. У групах від 1 до 6 осіб, за бажанням керівництва компанії групи можуть бути збільшені. На сайті школиви можете познайомитися зі списком корпоративних клієнтів навчального закладу.

Групове навчання

Якщо ви хочете займатися в групі , школа запропонує Вам цілий список додаткових послуг і бонусів , в число яких входять: безкоштовний пробний урок, групи до 6 чоловік, можливість заморозки курсу в разі відрядження або з іншої поважної причини, гнучка система оплати , додатковий безкоштовні консультації з викладачами та багато іншого.

Індивідуальне навчання

Якщо ви хочете проходити навчання в індивідуальному порядку, школа надасть Вам для цього прекрасну можливість . Ви можете обрати програму, інтенсивність навчання, викладача, час і тривалість уроку . Крім того за вами закріплюється ряд переваг: доступ до мультимедійної бібліотеки школи, можливість відвідувати суботні заходи (засідання розмовних клубів , Кіно Клуб , презентації та багато іншого).

Перед тим, як приступити до навчання , необхідно пройти безкоштовне тестування на визначення рівня знань. Школа англійської мови «Native English School » – ваша можливість швидко, якісно і цікаво вивчити англійську мову.