График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Redcliff курси англійської мови

Redcliff інформація про курси

Безкоштовний пробний урок
83.07 40
40 відгуків

Безкоштовний урок в Redcliff

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

Приймайте рішення та вивчайте англійську там, де вам подобається

Вже 10344 людини записалося безкоштовний урок за допомогою Enguide

Сьогодні 3 посетителя просматривали сторінку Redcliff

Є всього три принципи, на яких будується наша система навчання англійської мови. І тільки ці три принципи впливають на успішність Вашого навчання:

1. Викладач (50% успіху).

Особливу увагу ми приділяємо підбору викладачів. Всі наші викладачі мають закінчену вищу педагогічну освіту, досвід роботи викладачем від 5-ти років, у багатьох є міжнародні сертифікати.

2. Контроль навчання (25% успіху).

Кожна 2 тижні наші студентів здає проміжне тестування, результати яких аналізується викладач, і відправляється на пошту студент. Результати цих тестів показують успішність студента в динаміці, по ним призначаються індивідуальні уроки.

3. Системність навчання (25% успіху).

Відвідувати заняття мінімум 2 рази на тиждень-це відповідальність студента. Системні відвідування є одним з ключових факторів у кінцевому успіху. Ми ж в свою чергу надаємо безкоштовні індивідуальні відпрацювання пропущених занять, так що наші студенти нічого не пропускають.

Книги

-Для навчання дорослих ми використовуємо підручники Висловлюються від видавництва Людина в комплексі з нашими авторськими розробками.

-Для навчання підлітків (13-16 років) ми використовуємо підручники Новий англійський Файл від видавництва Oxford University Press в комплексі з нашими авторськими розробками.

-Для навчання дітей (10-12 років) ми використовуємо підручники Підготовка від видавництва Cambridge University Press в комплексі з нашими авторськими розробками.

-Для навчання дітей (7-9 років) ми використовуємо підручники Великий англійський від видавництва Pearson в комплексі з нашими авторськими розробками.

Сертифікати

По закінченню кожного рівня, всі наші студенти здають фінальне тестування. При успішній здачі тесту (не менше 75%) студент отримує сертифікат про закінчення рівня навчання. У разі здачі тестування менш ніж на 75%, наші студенти мають право скористатися гарантією результату, і пройти цей рівень повторно безкоштовно.