График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

SOK Language School курси англійської мови

SOK Language School інформація про курси

56.88 14
14 відгуків

SOK Language School - це команда кваліфікованих і досвідчених викладачів. Наш колектив робить заняття в школі цікавими і ефективними.

Методика «СОК» - це Створення, Обговорення, Користь 

С - Створення. Освоєння іноземної мови - це як будівництво будівлі з цегли, і цей процес створення мовних навичок (говоріння, розуміння на слух, читання, письмо) вимагає систематичних вправ, сталості та часу. Щоб ви могли навчитися спілкуватися іноземною мовою, на наших курсах ми використовуємо максимум розмовної практики і наочності - розмовні вправи, аудіо та відео матеріали, сучасні британські підручники, барвисті ігрові навчальні посібники, письмові завдання.

О - Обговорення. Розмовна практика - це акцент наших занять. Навчити вас спілкуватися іноземною мовою - це головна мета наших курсів і програм. Вся наша методика направлена на те, щоб ви змогли використати вивчений матеріал на практиці - у щоденному житті, в листуванні, в бізнесі, в поїздках і т. П.

К - Користь і якість. Це пріоритет всієї нашої діяльності. З цієї причини в наших міні-групах не більше 8 чоловік, щоб кожен був активно і ефективно задіяний в навчальному процесі. Мета наших занять - якісне засвоєння учнями знань і отримання мовних навичок.