График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Speak Well курси англійської мови

Speak Well інформація про курси

Безкоштовний пробний урок
90.02 77
77 відгуків

Безкоштовне тестування в Speak Well

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

Приймайте рішення та вивчайте англійську там, де вам подобається

Вже 9733 людини записалося безкоштовний урок за допомогою Enguide

Сьогодні 13 посетителей просматривали сторінку Speak Well

Школа англійської мови Speak Well пропонує свої послуги клієнтам всіх вікових категорій. Якщо Ви дійсно хочете навчитися відмінно говорити англійською мовою – школа Speak Well буде рада прийняти Вас у своїх стінах. Освітній центр має безліч особливостей системи навчання, може похвалитися перевагами і унікальними пропозиціями.

Переваги школи

У школі Speak Well, в першу чергу, Ви будете вчитися говорити. Головним пріоритетом занять є живе спілкування, вже з перших уроків ви зможете подолати мовний бар'єр, заняття інформативні і насичені, тому проходять динамічно, цікаво. Навчання засноване на комунікативній методиці, на заняттях використовуються навчальні матеріали таких видавництв як Pearson Longman, Oxford, Cambridge, PenguinReaders. 

Індивідуальний підхід

У школі весь процес навчання побудований таким чином, щоб задовольнити кожного студента. По-перше, різноманітність програм допоможе кожному вибрати саме той курс, який йому необхідний. По-друге, можливо обрати як індивідуальне, так і групове навчання. По-третє, на базі школи створено курси вихідного дня для тих, хто не може відвідувати заняття в інші дні. По-четверте, програма курсу розмовної мови розроблена таким чином, що підходить студентам усіх рівнів, вона дійсно універсальна і дуже ефективна.

Клуби Speak Well

На базі школи працюють клуби, на заняттях яких ви можете вдосконалити свої розмовні навички:

Розмовний клуб. Заняття в клубі ведуть носії мови, тому ви не тільки удосконалюєте розмовну мову, а й розвиваєте навчки сприйняття англомовної інформації на слух, а також розвиваєте правильну вимову, інтонацію.

Кіноклуб. Заняття в клубі – захоплюючі й корисні: перегляд фільму англійською мовою завжди закінчується його обговоренням. 

Граматичний клуб. Відпрацювання найбільш складних конструкцій і правил англійської граматики.

Game Club.  Вивчайте англійську граючи у настільні ігри. (NEW!)