+38 (068) 190-55-45

Відгуки про курси Success

Офіційна сторінка школи на Enguide
Офіційна сторінка школи на Enguide
Набір у Success закритий через Enguide

Допоможемо швидко обрати школу англійської

кращу за оцінками студентів

з безкоштовним пробним уроком

поруч з вами

23699 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

2 перегляди сторінки школи Success сегодня

Всього відгуків – 8
Додати відгук

  • залишив відгук у 19:01, 3 Жовтень, 2017
   +1 Спасибо за знания.Хорошо подтянул грамматику и разгорный,сейчас готовлюсь к ДПА. Моя оцінка курсівВідповісти
   • залишила відгук у 15:19, 26 Вересень, 2017
    0 Добрий день! Моя донька навчається на курсах англійської мови success. Дуже гарні курси для школярів! Донька відвідує заняття з великим задоволенням! Особлива подяка Наталії Василівні, прекрасний викладач!!! Рекомендую! Моя оцінка курсівВідповісти
    • залишила відгук у 11:10, 26 Вересень, 2017
     0 Занималась в "Success" в 2015 году,готовилась к ДПА. Благодарна за полученные знания!
     Когда в 2016 году стал выбор перед подготовкой к ЗНО,конечно же опять выбрала эти курсы.Я решила,что для подготовки к такому серьёзному экзамену лучше выбрать индивидуальные занятия.Да,было не легко,Огромная благодарность за то,что уделялось много внимания написанию писем.Наталья Васильевна-
     отличный преподаватель, результаты тоже очень порадовали!
     Я поступила в КНТЭУ(международное право).
     Моя оцінка курсівВідповісти
     • залишила відгук у 21:24, 23 Вересень, 2017
      +1 Благодаря курсам английского языка Success изъясниться легче на английском, чем на родном языке(без шуток). При вопросе "На каком языке выступать на конференции, защищать проект/курсовую/лабу?" Ответ "Только на английском, так даже легче". С иностранцами проблем даже не возникает.
      Курсы хороши всем - от тон лексики до страшнейшей грамматики(высшая математика и рядом не валялась).
      Спасибо большое Наталье Василиевне за специфический подход к ученикам
      Моя оцінка курсівВідповісти
      • залишив відгук у 21:08, 23 Вересень, 2017
       +1 Дуже гарні курси для школярів. Хто відповідально ставиться до навчання буде мати високий рівень знань англійської мови. Впродовж тривалого часу дитина займається у Наталії Василівни.Завдяки заняттям займає лідируючи позиції з анг. мови у класі, самостійно виконує домашні завдання. Моя оцінка курсівВідповісти
       • залишила відгук у 12:39, 23 Вересень, 2017
        +1 Доброго дня! Я мама двох дітей які навчаються на курсах англійської мови в success. Дуже вдячна Наталі Василівні за високий рівень підготовки до ДПА донька написала на 12 балів. Молодша теж навчається ходить з великим задоволенням. Раджу всім хто ще не вирішив де вивчати англійську мову приходьте в success. Моя оцінка курсівВідповісти
        • залишила відгук у 12:28, 23 Вересень, 2017
         +1 У 2016 мій син успішно склав ЗНО з англійської мови. Причому ще рік тому я дуже сумнівалася, чи варто йому обирати цей предмет для такого серйозного екзамену. АЛЕ!! Богдан вирішив, що Наталя Василівна, групу якої він відвідував у 10 класі, підготує його до цього.

         Двічі на тиждень Богдан відвідував індивідуальні заняття. Треба сказати, що він не дуже дисциплінований і любить розслабитися, але з Наталією Василівною це зробити навряд чи вийде)) Плюс ще мама вдома «стоїть над душею» і заглядає у зошит.

         Граматику він вивчив так, що мене поправляє і дивується «як цього можна не знати»)) Збагатився словниковий запас. Планує далі оволодіти мовою вже у професійному плані. І я не сумніваюсь, що він досягне успіху, адже має уже грунтовну базу.

         У той же час я переконана, що без наполегливості, праці і вимогливості нашого педагога цього ніколи б не було. Професійність викладача і любов до своєї роботи - це те, що допомогло моїй дитині подолати труднощі, досягти успіху і навіть стати більш упевненим у собі. Наталя Василівна, немає таких слів, щоб передати мою радість і вдячність за досягнутий результат.

         Богдан вступив до НТУ.
         Моя оцінка курсівВідповісти
         • залишила відгук у 15:25, 18 Вересень, 2017
          +1 Довольно хорошие курсы для подготовки к ЗНО по приемлемой цене.Рекомендую тем,кто не новичёк в английском,так как на занятиях дают много новой лексики и каждый урок грамматика.

          Порадовало то,что на курсах обучили написанию писем,за которые можно получить довольно много баллов.Плюсом ко всему является дружная атмосфера,которая помогает раслабиться и воспринимать полученную информацию лучше.

          Спасибо за 9 месяцев,которые прошли не зря.Особенная благодарность преподавателю Наталье Васильевне!

          Я поступила в КНЕУ им.В,Гетьмана(международная экономика) на бюджет.

          Моя оцінка курсівВідповісти

          Додати новий відгук

          Моя оцінка курсів: