График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Top English курси англійської мови

Top English інформація про курси

Рейтинг: 5.00

Програми вивчення англійської мови нашої школи дозволяють:

· Суттєво розширити словниковий запас;

· Вивчати нові граматичні конструкції паралельно з лексичними темами;

· Слухати аудіозаписи;

· Виконувати різноманітні усні завдання, як монологічного, так і діалогічного типу.

В залежності від віку підхід до навчання в нашій школі відрізняється.

Діти молодшого шкільного віку на уроках крім навчальної зошити виконують різноманітні вправи, грають в ігри, складають діалоги, слухають і дивляться матеріали англійською мовою. Приблизно половину уроку займає письмова частина, так як дитина вже повинен вивчати правила і запам'ятовувати граматичні конструкції.

Курс для середнього шкільного віку приділяє більше уваги граматиці і лексичному запасу а також виконання письмових та усних вправ. Особливий акцент робиться на подолання бар'єру в спілкуванні.

Для старшокласників програма передбачає освоєння складних граматичних конструкцій, поглиблене вивчення часів. Лексика відрізняється великою кількістю синонімів. Істотно поповнюється словниковий запас.

Дорослі вивчають мову комплексно, за нашою програмою! Для навчання сприйняттю викладач розмовляє англійською мовою (на рівнях Elementary і Pre-Intermediate відразу надає переклад). На більшості уроків проводиться аудіювання.

Для грамотної розмовної мови необхідна практика, тому на кожному занятті ми поповнюємо словниковий запас, освоюємо окремі конструкції, нові часи і знову-таки опрацьовуємо всі усно. Більшу частину уроку займає саме розмова, як студентів з викладачем так і студентів між собою.

Крім того в залежності від рівня і мети вивчення мови кожного студента підбирається найбільш підходяща група і програма.

Завжди раді бачити Вас в нашій школі.