График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

UpToDate Language School курси англійської мови

UpToDate Language School курси англійської мови

Безкоштовне тестування
69.05 10
10 відгуків

Відкриті набори в групиОстаннє оновлення — 25.04.2017

вулиця Білоруська, 2

Умови навчання

 • Наявність занять з носієм без ноcіїв мови
 • Старт навчання Перші числа місяця
 • Відпрацювання пропущенних занять Є
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Розмовні клуби Є
 • Навчальні посібники Не входят в стоимость
 • Оплата Частинами

Про школу UpToDate Language School

UpToDate School – школа, яка йде в ногу з часом. Ми пропонуємо вивчення англійської, німецької, польської, французької, іспанської, чеської мов. Заняття проходять в міні-групах (3-5 осіб) та великих групах (6-8 осіб). Також можливі заняття в парі, індивідуально чи по Skype. Основна мета – робота на результат! Ми впевнені, що людей, нездатних до вивчення іноземних мов, не існує.

Процес навчання побудований на комунікативній методиці. На кожному занятті використовуються різноманітні аудіо- та відео-матеріали. Наша мета - навчити Вас користуватися мовою, а не просто розуміти її чи вміти читати. Кожної суботи проводяться спікінг-клуби у форматі різноманітних ігор (актівіті, еліас та ін.), перегляду фільмів на мові оригіналу та подальшого їх обговорення, обговорення улюблених книг та інших тем. 

При вивченні мови - не важливо про що говорити, головне - вміти говорити на будь-яку тему та грамотно!;) 

Показати більше інформації про школу

Графік занять

Пн-Пт 8:00-21:00, Сб-Нд 10:00-18:00  

Адреси філіалів та телефони

 • Київ, вулиця Білоруська, 2, офис 16

Відгуки

 • Irina Lavrinenko
  Irina Lavrinenko залишила відгук про UpToDate Language School у 17:42, 5 Червень, 2017
  Изучаю немецкий в UpToDate на индивидуальных занятиях с преподавателем Дарьей. Очень довольна. Всегда можно скорректировать время провидения уроков, ооочень гибкое расписание. Урок проходит легко и ненапряжно. Изучала немецкий в нескольких школах и всегда оставалась недовольна преподавателем. Тут же я наконец - то нашла того, кого искала. Оцениваю школу на отлично.
  • Borya Korolyuk
   Borya Korolyuk залишив відгук про UpToDate Language School у 17:32, 4 Червень, 2017
   Хорошая школа с отличным местом расположения - сразу возле метро Лукяновка. Комфортные классы где проводят занятия и самое главное высокий уровень учителей. Небольшое количество человек в группах даёт возможность уделять внимание всем. Пробелы можно заполнить на индивидуальных занятиях. В общем могу с уверенностью рекомендовать данную школу для людей которые нацелены на результат!
   • Catherine Masliakova
    Catherine Masliakova залишила відгук про UpToDate Language School у 16:24, 25 Травень, 2017
    Изучаю английский около года. Начинала изучение занимаясь с одним из преподавателей индивидуально. Затем попала в группу. Приятная атмосфера на занятиях, легко и доступно, а понимание и поддержка преподавателя дает еще больше мотивации . Вообщем, я довольна. есть желание учить вместе с ними как минимум еще один язык✌
    Читати всі відгуки