График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

UpToDate Language School курси англійської мови

UpToDate Language School інформація про курси

Безкоштовне тестування
69.05 10
10 відгуків

Безкоштовний урок в UpToDate Language School

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

Приймайте рішення та вивчайте англійську там, де вам подобається

Вже 9733 людини записалося безкоштовний урок за допомогою Enguide

Сьогодні 6 посетителей просматривали сторінку UpToDate Language School

UpToDate School – школа, яка йде в ногу з часом. Ми пропонуємо вивчення англійської мови, а також німецької, польської, французької, іспанської та чеської мов. Заняття проходять в міні-групах (3-5 осіб) та великих групах (6-8 осіб). Також можливі заняття в парі, індивідуально чи по Skype. Заняття проводяться по стандартній програмі чи програма формується під потреби групи. Максимально враховуємо побажання слухачів щодо форми та структури курсу, щоб визначити оптимальну групу для Вас. Є можливість навчання на спеціалізованих курсах – підготовка до ЗНО, підготовка до міжнародних екзаменів, бізнес-курс, курс для туризму. Доступні ціни та система знижок для школярів та студентів, двох дітей з однієї сім'ї, сімейних пар, а також різноманітні акції для постійних учнів. Основна мета – робота на результат! Ми переконані, що людей, нездатних до вивчення іноземних мов, не існує.

Процес навчання побудований на комунікативній методиці. На початкових рівнях викладач говорить на двух мовах - іноземній та рідній, для правильного пояснення матеріалу та адаптації до іноземної мови, до середини семестру викладач переходить на іноземну мову з поясненням незрозумілих аспектів. Це допомагає звикнути до іноземної мови та вчитися думати на ній! На кожному занятті використовуються різноманітні аудіо- та відео-матеріали та, звісно, великий акцент робиться на граматиці, оскільки необхідно вчитися говорити грамотно, а не просто розмовляти набором слів. Але кожне правило пояснюється та відпрацьовується на практичних прикладах та ситуаціях, щоб краще його засвоювати.

Кожної суботи проводяться різноманітні Speaking Clubs, де можна попрактикуватися говорити на різноманітні теми, вивчаючи при цьому нові фрази та слова, пограти в ігри (актівіті, еліас та ін.), подивитися фільми на мові оригіналу та обговорити улюблену книгу чи останні новини. 

Центр іноземних мов UpToDate Language School не так давно з'явився у сфері навчання іноземним мовам, тому ми не можемо похвалитися величезною кількістю випускників, багаторічним досвідом та купою відгуків, але ми гарантуємо нашу зацікавленість у якості надаваних послуг та результаті, а це - Ваше володіння іноземною мовою (англійською, німецькою, польською... чи одразу всіма)) Студенти нашої школи вже після першого місяця навчання вміють порозумітися у побутових ситуаціях та розуміти іноземного співрозмовника!

Вивчайте іноземні мови разом з нами, і Ви залишитеся задоволеними результатом!