График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Way2English курси англійської мови

Way2English інформація про курси

Рейтинг: 5.00

Дитячий англійський

«Дитячий англійський» - це заняття для діток дошкільного віку (3-6 років) і першокласників. Навчання буде проходити в двох вікових групах - 3-5 років і 6-7 років.

Для дошкільнят головним способом пізнання світу є гра, тому наші заняття будуть схожі на групи «раннього розвитку», але з упором на англійську мову. За 1 годину уроку малюки встигнуть пограти, поспівати, помалювати, вивчити нові слова, зробити саморобку-напомінайку. А для маленьких непосид - весела англійська зарядка. В програмі навчання передбачені тематичні свята, лялькові вистави та інші цікаві заходи.

Курс навчання за рівнями

Методика New Headway, розроблена Оксфордським Університетом, є найкращою комунікативною методикою в світі. Вона вчить думати англійською мовою і легко орієнтуватися в англомовному середовищі, розвиваючи швидкість розмовної мови.

Це вичерпний курс з різноманітними додатковими матеріалами, що завоював кілька вищих премій.

Благодійна група вивчення мови

В економічно непростий час в країні для бажаючих вивчати англійську мову, але не маючих можливості платити за курси, Біличанська Біблійна Церква пропонує "благодійні курси англійської мови".

Незважаючи на те, що курси безкоштовні і об'єднують на одному занятті різні рівні, ми маємо намір надати повноцінні знання з граматики, читання і розмовної мови.

Студентам пропонується як навчання у великому класі, так і домашнє завдання на основі сучасних перекладів Біблії (ASV, NIV, ISV, ESV). Заняття проводяться один раз на тиждень по неділях о 15:00. Безкоштовно. :)

Літній англійський молодіжний табір

Стаціонарні молодіжні табори з повним зануренням в спілкування англійською з носіями мови.

Вік: 12 - 25 років. Зайнятість: уроки англійської мови з носіями мови; біблійні уроки; екскурсії, походи; гри, спорт і т.д. Тривалість: 8-10 днів.

Наші ціни за посиланням - http://goo.gl/chkwdA