График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

WinWin Cambridge Educational Center курси англійської мови

WinWin Cambridge Educational Center інформація про курси

Безкоштовний пробний урок
85.58 59
59 відгуків

Безкоштовний урок в WinWin Cambridge Educational Center

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

Приймайте рішення та вивчайте англійську там, де вам подобається

Вже 10344 людини записалося безкоштовний урок за допомогою Enguide

Сьогодні 3 посетителя просматривали сторінку WinWin Cambridge Educational Center

WinWin Cambridge Educatiobal ​​Center - офіційний підготовчий центр підготовки до Кембриджських екзаменів, а також до міжнародних іспитів (TOEFL, IELTS). WinWin - школа молодих професіоналів, які знають, що англійський можна вивчити тільки, якщо мислити по-англійськи. Індивідуальний підхід до кожного студента дозволив нам розробити ефективні програми навчання для всіх: і для тих, хто починає вивчати мову «з нуля», так і для тих, хто продовжує вдосконалювати своє володіння іноземною мовою. 

Ми використовуємо найкращі навчальні матеріали та найбільш ефективні підходи в навчанні, а викладачі нашої школи сертифіковані відповідно до міжнародного стандарту CELTA. Наша методика - це атмосфера англійського + найновіші підручники від видавництва NGL і Cambridge University Press.

Що таке атмосфера англійського? - Англійська на уроці в 90 хвилин - це нині зазвичай. А ось жити в Києві і говорити англійською в звичайному середовищі - це складно. WinWin - регулярно організовує різні події, де ви вивчаєте мову, розважаючись.