График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Wonderland курси англійської мови

Wonderland інформація про курси

30.69 3
3 відгуку

Навчання в лінгвістичному центрі «Wonderland» проводиться на базі комплексної методики із застосуванням навчальних посібників провідних зарубіжних видавництв і авторських розробок.

Вивчення іноземної мови розраховане на 6 рівнів, які відповідають стандартам, прийнятим в усьому світі, починаючи від рівня Beginner і закінчуючи Advanced (вільне володіння англійською мовою в будь-яких ситуаціях).

Заняття проводяться за новітніми оригінальним підручникам, з використанням методик розвитку розмовної мови, розроблених провідними зарубіжними фахівцями.

Навчання починається з будь-якого етапу, залежно від рівня підготовки, кожне заняття триває по 2-3 академічних години. Оплата проводиться помісячно або за кожен з 6-ти рівнів навчання. Існує гнучка система знижок.

  • У процесі навчання досвідчений викладач використовує найсучасніші навчальні матеріали:
  • кращі навчальні посібники провідних видавництв, таких як СambridgeUniversityPress, Macmillan, Longman, Oxford та ін;
  • додаткові матеріали англійською мовою за тематикою, що визначається залежно від програми навчання (матеріали статей, книжкових видань, розробки для кращого засвоєння лексики та граматики) ;
  • аудіо, відео, інтерактивні матеріали, включаючи оригінальні навчальні аудіо посібники та музику;
  • матеріали зі сфери професійною діяльності, підготовлені спеціально для Вас .

Англійська по Скайпу – це новий, неймовірно зручний і ефективний спосіб вивчення англійської мови, який маэ павны переваги у порівнянні зі стандартним навчанням в групі або з репетитором, тому що онлайн заняття проходять в максимально зручний час і в комфортному для вас місці.

Важливо, що дана послуга підходить всім – як початківцям, так і тим, хто вже впевнено почуває себе в світі англійської мови. Величезний плюс таких уроків – це те, що ви не прив'язані до місця проведення занять. Ви вибираєте зручне для місце – вдома або в офісі. Цей вид навчання на сьогоднішній день є дійсно зручним і дуже продуктивним.

Ми допоможемо вам досягти поставлених цілей. Індивідуальний підхід, сучасна програма і активна мовна практика забезпечать вам успіх. Ефект досягається, коли паралельний світ, в якому всі говорять іноземною мовою, починає існувати для вас в реальності і стає новим джерелом інформації і нових відкриттів.