График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Yappi курси англійської мови

Yappi інформація про курси

50.52 31
31 відгук

Yappi – це єдина школа в Києві, яка спеціалізується на викладанні бізнес-англійської мови. Школа надає своїм клієнтам можливість вибрати будь-який курс з величезного переліку бізнес- курсів англійської мови. Бізнес- англійська, юридична англійська або фінансовий англійська – все це ви можете знайти в переліку послуг школи Yappi.

Система навчання

Заняття в школі проходять у міні-групах по 8-12 осіб. Вузька спеціалізація школи допомагає відповідати високим міжнародним стандартам. Всі новинки у сфері бізнес-навчання ви виявите на заняттях у школі Yappi. Програма навчання трансформується у відповідності з тим чи іншим семестром:

програми осіннього семестру: «Бізнес англійська», «Бізнес англійська + БЕК», спеціалізовані програми з фінансової та юридичної англійської для рівнів вище середнього, спеціальні програми з підготовки до міжнародних іспитів.

програми літнього семестру: «Ділова англійська. Екстра курс», «Ділова англійська. Інтенсив"

Команда Яппі

Викладачі школи – це не просто професіонали в сфері лінгвістичної освіти, це люди з вищою економічною, юридичною та фінансовою освітою, багато з яких пройшли стажування за кордоном, деякі – носії мови. Викладачі школи не тільки навчають клієнтів школи, вони також займаються творчою та дослідницькою діяльністю, створюють нові авторські програми навчання, тренінги, семінари.

Тренінги на базі школи

Школа Яппі пропонує свої клієнтам додаткове вивчення нюансів мови на спеціальних регулярних тренінгах в числі яких: BEC Preparation, Business Training, Speaking and Grammar, Speaking Club, PBW. Відвідування тренінгів та розмовного клубу допоможе вам удосконалити мовні навички, швидко досягти якісного результату навчання.