Новий зимовий набір до АнтиШколи английскої Space Deer!

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Новий зимовий набір до АнтиШколи английскої Space Deer!

Перша та єдина АнтиШкола англійської Space Deer запрошує покращити розмовну англійську за авторською ефективною програмою з 3 грудня!

Зима не просто близько - вона вже майже тут! Але ще є час, щоб зареєструватись в нову групу АнтиШколи англійської Space Deer, перезимувати з користю і до весни щебетати англійською легко і з задоволенням.

Програма навчання в АнтиШколі Space Deer унікальна, тому допоможе розмовляти навіть тим, хто давно і безрезультатно намагається подолати мовний бар'єр. З нами ти забудеш про нього і навіть не згадаєш, що колись англійська здавалась важкою. Наші викладачі знайдуть правильний підхід до навчання кожного, а інтерактивна онлайн-платформа дає доступ до навчальних матеріалів, завдань та захопливих додаткових лінків.

3 і 4 грудня почнеться заняття в декількох групах різного рівня підготовки. В одній з них точно є саме ваше комфортне місце, атмосфера в нас затишна, а гарячий чай зі смачним печивом ніколи не закінчується.

Ну, і ціна - 5 900 грн, просто зимова казка!

Ми завжди на зв'язку через наш сайт http://www.spacedeer.com.ua (залишай заявку) та за телефоном 0674810822 (зателефонуйте менеджеру, запишіться на зустріч і забронюйте місце в групі). До зустрічі! 

Коментарі до події


    Додати коментар

    Розсилка подій

    Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

    Розсилка подій

    Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide