График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

Новий формат курсів англійскої у Києві!

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Новий формат курсів англійскої у Києві!
Вивчайте англійську в новому форматі!

У Києві відкрився абсолютно новий формат курсів англійської – Коучінг центр Learn English. Такий підхід найбільше підійде тим, хто любить конкретні результати і звик досягати своєї мети в житті.

Чим наш Коучінг Центр відрізняється від традиційних курсів:

 • Ви не просто вивчаєте мову, ви домагаєтеся своєї конкретної мети
 • Методики і техніки навчання підбираються під кожного члена групи
 • Індивідуальний онлайн кабінет з Вашим прогресом і аналізом ефективності занять
 • Викладачі-коучі мають кембриджські сертифікати та захоплені своєю справою і бажанням допомогти Вам досягти своєї мети

Що ще відрізняє нас від всіх інших, так це те, що ми вкладаємо душу в кожного нашого студента і в кожне заняття. Змотивувати, надихнути, нагадати Вам про Вашу головну мету – це те, що Ви можете очікувати від Вашого викладача-коуча.

Можливо, Ви чули про безліч різних шкіл або курсів англійської мови? Тоді Ви напевно помітили, що є завжди люди, яким певний метод підходить, а є ті, з якими він не спрацьовує.

У Коучінг Центрі Learn English не буває нездатних вивчити мову. Коучінг дозволяє підібрати найбільш підходящі для Вас техніки і створити унікальну комбінацію тих методів, які спрацюють саме для Вас.

Єдине, що ми не обіцяємо, так це «чарівних таблеток» і чудодійних заклинань, що дозволяють Вам без праці заговорити вже через 1 місяць. Вам потрібно буде працювати, але наш девіз: Головне працювати не багато, а розумно. Тому ми зробимо так, щоб мінімум ваших зусиль приніс максимум результатів!

Якщо Вам потрібно не просто ходити на курси, а досягти Вашої мети у вивченні англійської, приходьте в Learn English, ми Вам дуже раді! Подробиці – на офіційному сайті центру! 

Афиша событий в ближайшие дни

Старт курса разговорного английского! Зустрічі Старт курса разговорного английского! 6 березня Space Deer 4900 грн. за весь курс (3 месяца)
Экспресс-курс выходного дня Job Interview Зустрічі Экспресс-курс выходного дня Job Interview 18 березня English Prime при оплате до 11 марта – 1330 грн., после – 1400 грн.

Комментарии к событию


  Додати коментар

  Рассылка событий

  Будьте в курсе всех событий в мире английского языка с рассылкой Enguide.

  Рассылка событий

  Вы успешно подписались на рассылку событий от Enguide