График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

Відкриття фестивалю «Нове британське кіно»

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Відкриття фестивалю «Нове британське кіно»
Удосконалюй англійську з британськими фільми

Нове британське кіно – фестиваль, де представлені найкращі, на думку Британської кіноакадемії, прем'єрні кінопокази. Відкриття фестивалю відбудеться 26 листопада стрічкою Сари Гаврон «Суфражистика». Картина присвячена популярному в кінці 19 століття руху суфражисток - жінок, що прагнули для себе виборчого права.

Суфражистка

Мод – дружина, мати і робітниця. Її життя перевертається після того, як вона таємно вербується до рядів суфражисток. Наслідуючи приклад нестримної керівниці руху, Мод перетворюється на одну з найактивніших його учасниць. Влада приголомшена подібною норовливістю і розпочинає агресивну боротьбу з рухом суфражисток.

Леді у фургоні

Автобіографічна комедія Алана Беннета про безхатню стару жінку, що припаркувалася на старому фургоні біля його будинку, з її слів, лише на 3 місяці, але залишилася там на 15 років. З часом екцентрична старенька стала не тільки улюбленицею всього району, а й головною героїнею п'єси драматурга.

Троє братів

Хаміду – дитина, якій доведеться швидко подорослішати. Адже його батько знову відправляється до Пакистану, залишивши хлопця з двома молодшими братами.

Лобстер

У близькому майбутньому згідно з новими законами самотніх людей відправляють до особливого Готелю, виділяючи їм лише 45 днів для того, щоб вони знайшли собі пару. Якщо чиї-небудь спроби закінчуються крахом - того перетворять на тварину і залишать у Лісі.

Дізнатися більше і придбати квитки можна на сайті.

Афиша событий в ближайшие дни

Старт курса разговорного английского! Зустрічі Старт курса разговорного английского! 6 березня Space Deer 4900 грн. за весь курс (3 месяца)
Экспресс-курс выходного дня Job Interview Зустрічі Экспресс-курс выходного дня Job Interview 18 березня English Prime при оплате до 11 марта – 1330 грн., после – 1400 грн.

Комментарии к событию


    Додати коментар

    Рассылка событий

    Будьте в курсе всех событий в мире английского языка с рассылкой Enguide.

    Рассылка событий

    Вы успешно подписались на рассылку событий от Enguide