График работы

График работы поддержки Enguide

УкраїнськаРусский

American English School курси англійської мови

American English School курси англійської мови

47.29 9
9 відгуків
від290 грн/міс

Про школу American English School

Львівська школа American English School пропонує 18 різних програм вивчення мови. Зміст такого поділу полягає не в рівнях, а в призначенні Ваших знань. Школа пропонує як курси загального англійського, так і спецкурси по підготовці до міжнародних іспитів (IELTS чи TOEFL), працює дитячий літній англомовний табір. За допомогою AMES Ви можете здійснити подорож за кордон з метою вивчення мови.

Показать больше информации о школе

Графік занять

Будні: 9:00-20:20 
Субота: 9:00-15:00 

Адреси філіалів та телефони

 • Львов, Франковский район, улица Наклонная, 9

Відгуки

 • Віктор Демко
  Віктор Демко залишив відгук про American English School у 16:19, 3 січня, 2017
  Я шукав ідеальні курси довго і нудно аж поки не знайшов АМЕС і не був розчарований ні на секунду, рекомендую всім, Зараз навчаюсь на рівні Advanced - чудова програма і методи навчання, особливо хочу подякувати моєму викладачу Ользі, створює неповторну атмосферу кожного уроку і їду на урок з позитивними емоціями з очікуванням чогось класного!!!!!
  • Оксана
   Оксана залишила відгук про American English School у 13:41, 18 травня, 2016
   Ходила в 2008р. і була дуже задоволена,але вже у цьому році спробувала продовжити і була розчарована. До викладачів притензій немаю, але от для адміністрації це просто бізнес...зараз вже не пораджу нікому
   • Сергій
    Сергій залишив відгук про American English School у 20:10, 25 серпня, 2011
    AmES - the best of the best! Вчуся в цій школі вже 2-й рік. Дружня атмосфера та класні викладачі:)) Був в таборі цього літа! Це було просто супер!!! Багато друзів, кльові викладачі з штатів!!! Ще до сих пір переписуюсь! Дійсно кльова школа!
    Читати всі відгуки