+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

УкраїнськаРусский
Бояр курси англійської мови

Бояр курси англійської мови

Офіційна сторінка школи на Enguide
●●●
5 відгуків

Про школу Бояр

Центр англійської мови "Бояр" у Львові вражає кількістю пропозицій. Повна свобода вивчення мови для дорослих. Студенти не закріплені за викладачем та групою, не обмежені графіком занять. Якщо Ви - студент школи, Ви можете відвідувати лекції з граматики та заняття розмовного клубу по суботам. На базі центру функціонують бібліотека та відеотека, якими можуть вільно користуватися усі студенти центру "Бояр". Для наймолодших учнів центру викладачі організовують цікаві навчально-розважальні програми, свята. На сайті школи Ви можете пройти онлайн-тест і визначити свій рівень володіння мовою. 

Показати більше інформації про школу

Офисы Бояр на карті

 • улица Трилевского К., 12 Украина
  Львов, Сыховский район, улица Трилевского К., 12

Відгуки

 • Елена Еленова
  Елена Еленова залишила відгук про Бояр у 21:01, 25 Жовтень, 2016
  Якщо хочете побавитись в англійську мову- вам сюди, а якщо хочете дійсно вивчити- обходьте десятою дорогою
  • Катерина Молот
   Катерина Молот залишила відгук про Бояр у 19:48, 19 Вересень, 2016
   жах. викладачі щось із себе корчать, а самі нулі
   • Віктор Демко
    Віктор Демко залишив відгук про Бояр у 21:51, 31 Травень, 2016
    мені 15 років, я вирішив піти на курси так як збираюсь поступати на англ. філологію! Сам англійську знав досить не погано-найкраще з класу, але завжди можна покращуватись! І мене привело, на жаль, в цей бояр, який мене розчарував!!!!!!
    По-перше- я будучи з рівнем між intermediate і upper-intermediate мене записали до групи з рівнем pre-intermediate!! КУРСИ ПАРШИВІ!!!!!!Я будучи в 9 класі навчався з 7ми класниками, рівень яких був значно менший мого, і саме принизливіше це те що вчитель( Mr. Ivan) бачив це і ніразу за рік часу не запитався чи мені тут комфортно в цій групі. Сам до уроку він ставився безвідповідально!! Він міг під час уроку пропадати по 5 хв бо щось друкував!!! Сам англійської як на мене він не знає на всі 100% як на викладача! Ми на уроці розмовляли українською лише на питання англійською а так то укр. Це УЖАС!! Кілька уроків назад на закінчення року він сказав що ми маємо вивчити пісню на англійській щоб заспівати її на фіналі! Здрасті!! я йшов на курси англійської мови а не на вокал! Як би я хотів займатись музикою я б пішов в муз. школу а не на курси англійської(притому що я вже як 8 років ходжу в муз. школу)!!! Я не співав бо ті люди які обирали пісню взагалі не мають уявлення що таке спів! Вони дали таку пісню що її не кожен співак з сформованим голосом заспіває а не те що ми діти. До того ж в мене мутація і мені співати заборонено!!!!
    Самі курси ужасні англійської там не вивчиш!!(принаймі з цим викладачем)!
    Ми за урок могли зробити 2-3 вправи, це наскільки помало, ми нічого не встигали!! А на закінченні уроку ми грали ігри- Дженга, Мемос... які ніякого відношення до англійської мови не мають, ми просто витрачали час на вітер!!!!!

    Насправді в мене ще є повно речей які я можу добавити але мені просто не вистачить часу!!
    До речі вчора в мене мав бути останній урок (для мене) на який я не пішов, а пішов я на тестування в інші курси-ABC ENGLISh і сьогодні мені подзвонили і сказали що в мене upper-intermediate!!! І тому я весь рік витратив на той нещасний Бояр, який не потребує уваги!!!!!
    НЕ РЕКОМЕНДУЮ
    Читати всі відгуки

    Популярні школи з безкоштовним пробним уроком

    Lead-Up
    • вулиця Смаль-Стоцького, 1
    • Відкрито набір в 4 групи
    Вибрати групу