График работы

Графік роботи підтримки Enguide

УкраїнськаРусский
Бояр курси англійської мови

Відгуки про курси Бояр

Офіційна сторінка школи на Enguide
●●●
5 відгуків
Всього відгуків – 5
Додати відгук

  • залишила відгук у 21:01, 25 Жовтень, 2016
   0 Якщо хочете побавитись в англійську мову- вам сюди, а якщо хочете дійсно вивчити- обходьте десятою дорогою Моя оцінка курсівВідповісти
   • залишила відгук у 19:48, 19 Вересень, 2016
    0 жах. викладачі щось із себе корчать, а самі нулі Моя оцінка курсівВідповісти
    • залишив відгук у 21:51, 31 Травень, 2016
     +1 мені 15 років, я вирішив піти на курси так як збираюсь поступати на англ. філологію! Сам англійську знав досить не погано-найкраще з класу, але завжди можна покращуватись! І мене привело, на жаль, в цей бояр, який мене розчарував!!!!!!
     По-перше- я будучи з рівнем між intermediate і upper-intermediate мене записали до групи з рівнем pre-intermediate!! КУРСИ ПАРШИВІ!!!!!!Я будучи в 9 класі навчався з 7ми класниками, рівень яких був значно менший мого, і саме принизливіше це те що вчитель( Mr. Ivan) бачив це і ніразу за рік часу не запитався чи мені тут комфортно в цій групі. Сам до уроку він ставився безвідповідально!! Він міг під час уроку пропадати по 5 хв бо щось друкував!!! Сам англійської як на мене він не знає на всі 100% як на викладача! Ми на уроці розмовляли українською лише на питання англійською а так то укр. Це УЖАС!! Кілька уроків назад на закінчення року він сказав що ми маємо вивчити пісню на англійській щоб заспівати її на фіналі! Здрасті!! я йшов на курси англійської мови а не на вокал! Як би я хотів займатись музикою я б пішов в муз. школу а не на курси англійської(притому що я вже як 8 років ходжу в муз. школу)!!! Я не співав бо ті люди які обирали пісню взагалі не мають уявлення що таке спів! Вони дали таку пісню що її не кожен співак з сформованим голосом заспіває а не те що ми діти. До того ж в мене мутація і мені співати заборонено!!!!
     Самі курси ужасні англійської там не вивчиш!!(принаймі з цим викладачем)!
     Ми за урок могли зробити 2-3 вправи, це наскільки помало, ми нічого не встигали!! А на закінченні уроку ми грали ігри- Дженга, Мемос... які ніякого відношення до англійської мови не мають, ми просто витрачали час на вітер!!!!!

     Насправді в мене ще є повно речей які я можу добавити але мені просто не вистачить часу!!
     До речі вчора в мене мав бути останній урок (для мене) на який я не пішов, а пішов я на тестування в інші курси-ABC ENGLISh і сьогодні мені подзвонили і сказали що в мене upper-intermediate!!! І тому я весь рік витратив на той нещасний Бояр, який не потребує уваги!!!!!
     НЕ РЕКОМЕНДУЮ
     Моя оцінка курсівВідповісти
     • залишила відгук у 15:03, 14 Квітень, 2016
      +1 Щодо курсів не знаю, але точно знаю що переклади замовляти не варто. Замовляла переклал з української на німецьку, то німці які читали - були просто нажахані текстом. Моя оцінка курсівВідповісти
      • залишив відгук у 15:22, 2 Серпень, 2011
       0 Дуже хороші курси! всім рекомендую! Моя оцінка курсівВідповісти

       Додати новий відгук

       Моя оцінка курсів: