online-study

Обери для себе онлайн-школу англійської

У зв’язку з карантином школи призупинили навчання в офісах. На Enguide ви знайдете всі онлайн-курси англійської: умови навчання, ціни, рейтинг, відгуки.

Відгуки про курси англійської мови в Львові

Відгуки студентів про курси англійської в Львові, оцінки якості навчання та рекомендації учнів, оцінки якості навчання та рекомендації учнів допоможуть вам визначитися з вибором

 • Vita Sokolovska
  Vita Sokolovska про LifeStyle Language School10 Жовтень 2017, 18:32
  Навчання проходить в ігровій формі. Подобається підхід викладача та весела група!!) кожного разу виходжу із заняття і розумію, що сьогодні навчилась дуже багато нового!! Рекомендую!!!
  Переглянути →
  • Oksana Zhuravel
   Oksana Zhuravel про Umbrella3 Жовтень 2017, 09:50
   Я займалась англійською на літньому інтенсиві. Сподобалось. Заняття в класі і домашні завдання проходили не напружуючись, але дивним чином відкладались в голові.
   Переглянути →
   • Андрій
    Андрій про Step Up25 Вересень 2017, 22:14
    Курси були цікаві, концептуально проходили заняття, що дозволяло охопити як і лексику, так і граматику. Група добре підібрана, що позволяло комфортно себе почувати і не бути білою вороною. Викладач є чудовим спеціалістом, яка чудово нам пояснювала інформацію по граматиці, та під час лексики. Заняття...
    Переглянути →
    • Оля
     Оля про Step Up16 Вересень 2017, 00:22
     З великим задоволенням ходила на кожне заняття. Атмосфера створена викладачем була дуже класна, кожне наступне заняття було цікавіше попереднього. Задоволена, що навчання проходило не по книжкам. Дякую школі і викладачу (крута викладачка). буду рекомендувати школу знайомим.
     Переглянути →
     • Сергей Тепляков
      Сергей Тепляков про Language Time14 Вересень 2017, 09:18
      Завдяки цим курсам, я зміг підняти свій рівень англійської мови до вільного розмовного і мене взяли на роботу. Викладачі гарні, подобається, що було багато практики і спілкування.
      Переглянути →
      • Оксана
       Оксана про Language Time12 Вересень 2017, 13:17
       Завдяки цім курсам я стала набагато краще розуміти англійську мову. До того ж мені дуже подобалося ходити до цієї школи. Тут приємні викладачі і вони дійсно гарні професіонали, вміють донести матеріал.
       Переглянути →
       • Елена Ткаченко
        Елена Ткаченко про Language Time10 Вересень 2017, 09:44
        Відвідувала цю школу англійської мови. Викладачі школи до кожного знаходять індивідуальний підхід і викладали весь матеріал зрозуміло. Тепер мій рівень англійської став набагато краще.
        Переглянути →
        • Тетяна
         Тетяна про Language Time8 Вересень 2017, 10:01
         Дуже рада, що потрапила саме в цю школу. Гарні викладачі, які нарешті змогли мені пояснити правила англійської граматики. Та, звісно, неможливо не відмітити приємну атмосферу на заняттях.
         Переглянути →
         • Дмитро Дерновий
          Дмитро Дерновий про Language Time6 Вересень 2017, 16:16
          Дуже шкодую, що у свій час легковажно відносився до вивчення іноземної мови. Саме на цих курсах я зміг суттєво підвищити свій рівень знання англійської. Це все заслуга викладачів, адже я з гуманітарними науками не дуже дружу.
          Переглянути →
          • Natalya Zamishchak
           Natalya Zamishchak про Language Time5 Вересень 2017, 23:42
           Вивчаю англійську на цих курсах практично від елементарного рівня. Завдяки добросовісній праці викладачів, доступності викладу матеріалу, інтенсивності занять та самостійній роботі мій рівень англійської значно піднявся. Заняття динамічні та цікаві, окрім необхідної граматики багато часу приділяється...
           Переглянути →