online-study

Вивчай англійську онлайн

У зв’язку з карантином школи призупинили навчання в офісах. На Enguide ви знайдете всі школи, які зараз викладають онлайн.

Відгуки про курси англійської мови в Львові

Відгуки студентів про курси англійської в Львові, оцінки якості навчання та рекомендації учнів, оцінки якості навчання та рекомендації учнів допоможуть вам визначитися з вибором

 • Максим
  Максим про Step Up4 Липень 2017, 02:23
  Мені сподобалась методика викладання. На заняттях було досить цікаво. Обговорення якоїсь певної теми на англійській між колективом мені сподобалось найбільше.
  Переглянути →
  • Олеся
   Олеся про Азбука Світу23 Червень 2017, 11:17
   Нещодавно співпрацювала з "Азбукою світу" як перекладач. Окей, щодо вартості оплати перекладу за сторінку - дійсно небагато, але для практики може підійти. Мене здивував інший момент - відсутність "фідбеку" як такого, якщо були виявлені помилки перекладу. Коли я робила перший переклад...
   Переглянути →
   • Іван
    Іван про Step Up17 Червень 2017, 14:04
    В цілому мені все подобається-викладач дуже хороший, розклад теж, місце проведення теж. Група теж цікава попалась, тож мене ці курси більш ніж влаштовують. Я відчув прогрес, який зробив у знанні мови. Сподіваюсь, і інші теж.))
    Переглянути →
    • Олена
     Олена про Step Up31 Травень 2017, 00:24
     Курси англійської мови Step Up добре організовані. Теми добре підготовлені та вибрані (різноманітні та використовувані в житті). Матеріал викладався зрозуміло.
     Переглянути →
     • Святослав
      Святослав про Step Up7 Травень 2017, 17:38
      Мені сподобалося навчатися на курсах англійської Step Up, бо викладач мав високий рівень знань, підібрав підхід до кожного. Також заняття були веселі, інтерактивні та з великою кількістю нової інформації.
      Переглянути →
      • Роксана
       Роксана про Step Up16 Квітень 2017, 17:28
       Враження тільки позитивні. "Велике дякую!" викладачу за її терплячість і вміння дуже гарно донести необхідний матеріал до аудиторії. Чудові пояснення, все чітко і зрозуміло! Також дякую за організацію навчання, комунікацію з адміністрацією. Всі питання вирішувались легко і швидко.
       Переглянути →
       • Ірина
        Ірина про Step Up3 Березень 2017, 19:56
        Не очікувала від себе що я зможу відкрити рот і почати говорити англійською. Велике українське спасибі.
        Переглянути →
        • Наталія
         Наталія про Step Up20 Лютий 2017, 13:41
         Я повністю задоволена навчанням на курсах розмовної англійської Step Up. Рівень групи, який мені грамотно підібрали, відповідав моєму рівню знань. На заняття я приходила з радістю, тому що кожні заняття було веселим, структурованим, а що найголовніше грунтовним та пізнавальним. На курсах знайшла нових...
         Переглянути →
         • Анастасія
          Анастасія про Step Up3 Лютий 2017, 14:19
          Я рада, що вибрала саме Step Up. Методика викладання, психологічний клімат на заняттях мене повністю задовільнив. Я отримала великий словниковий запас, і тепер не боюсь розмовляти англійською. Спасибі за це!
          Переглянути →
          • Sofiia
           Sofiia про Green Forest26 Січень 2017, 00:48
           Для вивчення і покращення рівня англійської Green Forest це найкраще місце, яке ви можете обрати. Атмосфера, яка заряджає енергією на все заняття і не тільки, є однією з складових якісного вивчення мови. Викладачі справжні знавці своєї справи, які знають як правильно донести матеріал, щоб він був цікавий...
           Переглянути →