online-study

Обери для себе онлайн-школу англійської

У зв’язку з карантином школи призупинили навчання в офісах. На Enguide ви знайдете всі онлайн-курси англійської: умови навчання, ціни, рейтинг, відгуки.

Відгуки про курси англійської мови в Львові

Відгуки студентів про курси англійської в Львові, оцінки якості навчання та рекомендації учнів, оцінки якості навчання та рекомендації учнів допоможуть вам визначитися з вибором

 • Evgeniya Pavlovich
  Evgeniya Pavlovich про Umbrella25 Серпень 2017, 11:54
  Прекрасні викладачі, цікаві матеріали для вивчення, гарно організований процес навчання, цікаво вивчати мову навіть дорослим.
  Переглянути →
  • Christine Nevoyt
   Christine Nevoyt про Language Time21 Серпень 2017, 22:11
   На будь-яких курсах/гуртках для мене основним є викладач/тренер. Саме його основним завданням на мою думку є те, щоб вміти правильно та цікаво доносити інформацію. А для цього, певна річ, потрібно знайти індивідуальний підхід до кожного учня. В агенції іноземних мов Language Time якраз такі викладачі!...
   Переглянути →
   • Діма Хільчук
    Діма Хільчук про Language Time21 Серпень 2017, 16:32
    Подобається навчання, рекомендую друзям, кваліфіковані викладачі
    Переглянути →
    • Dmytro Krychko
     Dmytro Krychko про Language Time15 Серпень 2017, 18:14
     Рекомендую кожному, професійні викладачі, цікава програма та методика викладання, дуже хороша локація і атмосфера.
     Переглянути →
     • Ксения
      Ксения про Language Time15 Серпень 2017, 07:48
      КУрси англійської мені дуже сподобались, викладач має профессійний підхід, доступно викладає матеріал. За короткий термін я покращила свої знання і влаштувалась у міжнародну компанію.
      Переглянути →
      • Ivanko
       Ivanko про Language Time15 Серпень 2017, 07:33
       Дуже все сподобалося, відмінна атмосфера, чудові викладачі, англійська мова для мене став практично рідним за невеликий проміжок часу! Для любителів англійської мови рекомендую ці курси!
       Переглянути →
       • Victoria Derecha
        Victoria Derecha про Language Time14 Серпень 2017, 19:24
        Уже месяц хожу на курсы, и мне все очень нравиться. Хорошие преподаватели, приятная атмосфера и удобное для меня расположение. Очень приятная девушка администратор, при первом моем посещение уделила мне много времени.
        Переглянути →
        • Алексей Антипин
         Алексей Антипин про Language Time13 Серпень 2017, 07:57
         Особисто я задоволений всім, починаючи з відношення до учнів і закінчуючи знаннями, які я отримав завдяки цим курсам. Володіння англійською значно покращилось, до речі - ціна приємна.
         Переглянути →
         • Olesya Glukhivska
          Olesya Glukhivska про Language Time11 Серпень 2017, 22:01
          Про будь-що суджу по результату. Коли починаєш, будучи за кордоном, знаходити порозуміння, коли мовний бар'єр є щоразу меншим, коли немає страху що не зможеш донести свою думку.... Все це результат праці викладачів мовної школи Language Time. Щиро дякую викладачам курсів за професіоналізм, уважність...
          Переглянути →
          • Светлана Макагон
           Светлана Макагон про Language Time11 Серпень 2017, 17:04
           Терміново потрібно було знання англійської мови.Подруга підказала ці курси.Дуже задоволена,що скористалася послугами.Викладачі відмінні,спеціалізовані.пояснюють все дослівно і терпляче.До кожного учня ставляться шанобливо,в короткий термін я вивчила все що мені знадобилося.Величезна подяка Вам.Та успіхів...
           Переглянути →