online-study

Вивчай англійську онлайн

У зв’язку з карантином школи призупинили навчання в офісах. На Enguide ви знайдете всі школи, які зараз викладають онлайн.

Відгуки про курси англійської мови в Львові

Відгуки студентів про курси англійської в Львові, оцінки якості навчання та рекомендації учнів, оцінки якості навчання та рекомендації учнів допоможуть вам визначитися з вибором

 • Віктор Демко
  Віктор Демко про American English School3 Січень 2017, 16:19
  Я шукав ідеальні курси довго і нудно аж поки не знайшов АМЕС і не був розчарований ні на секунду, рекомендую всім, Зараз навчаюсь на рівні Advanced - чудова програма і методи навчання, особливо хочу подякувати моєму викладачу Ользі, створює неповторну атмосферу кожного уроку і їду на урок з позитивними...
  Переглянути →
  • Тарас
   Тарас про Step Up15 Грудень 2016, 20:07
   Все було чудово! Хороший настрій на заняттях був завжди. Хороший викладач, доступне та зрозуміле пояснення нового матеріалу. Дякую вам за все!
   Переглянути →
   • Людмила Шмігелько
    мені сподобалося, що школа забезпечує навчальні матеріали і не потрібно купувати дорогі книжки. моя викладачка строга і поблажок не дає, але це і добре бо так я хоч щось роблю.
    Переглянути →
    • Альона
     Альона про Step Up20 Листопад 2016, 19:07
     Ці курси англійської мови мені дуже сподобались . Чудовий викладач, яка дуже цікаво та зрозуміло пояснювала матеріал. Уроки проходили легко і ненапружено.
     Переглянути →
     • Юлія
      Юлія про Step Up28 Жовтень 2016, 02:05
      Як на мене, методика навчання добре складена, звичайно дуже велику роль відіграє колектив в якому ти навчаєшся та викладач з яким проходить навчання,. На щастя мені в цьому повезло і заняття проходили весело і різноманітно, залишилось багато вражень. Я не лише підвищила свій рівень знань, але й знайшла...
      Переглянути →
      • Елена Еленова
       Елена Еленова про Бояр25 Жовтень 2016, 21:01
       Якщо хочете побавитись в англійську мову- вам сюди, а якщо хочете дійсно вивчити- обходьте десятою дорогою
       Переглянути →
       • Андрій Кусьмін
        Андрій Кусьмін про Liberty4 Жовтень 2016, 11:31
        Займаюсь англійською 7 місяців. Раніше мови не знав взагалі і до цього не займався - у школі була тільки німецька . Пів року і я цілком прекрасно себе почуваю у мовленні, з легкістю сприймаю будь який текст, дивлюсь блогерів на YouTube і з граматикою ніби непогано. Прекрасні вчителі та помірні ціни...
        Переглянути →
        • Богдан
         Богдан про Step Up1 Жовтень 2016, 20:57
         Я дуже задоволений курсом. На мою думку комунікативна методика є правильною. Завдяки тому, що в групі небагато людей, усім вистачає часу визначити певні моменти і поспілкуватись англійською. Викладач є кваліфікованим і доступно пояснює матеріал.
         Переглянути →
         • Катерина Молот
          Катерина Молот про Бояр19 Вересень 2016, 19:48
          жах. викладачі щось із себе корчать, а самі нулі
          Переглянути →
          • Олег
           Олег про Step Up2 Вересень 2016, 14:35
           Хороший психологічний клімат на заняттях, цікаві теми для обговорення. Живе спілкування на англійській мові з одногрупниками, яке покращує мовні навички. Викладач дає правильні настанови та пояснює, якщо щось незрозуміло. В Step UP досить дієва методика викладання.
           Переглянути →