Відгуки про курси англійської мови в Львові

Відгуки студентів про курси англійської в Львові, оцінки якості навчання та рекомендації учнів, оцінки якості навчання та рекомендації учнів допоможуть вам визначитися з вибором

 • English HUB
  English HUB про English HUB21 Листопад 2019, 13:21
  Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук, він допоміг нам покращити процеси комунікації. Вчора наш менеджер вже зв'язувався з Вами. Сподіваємося ще побачити Вас серед наших студентів тільки-но з'явиться зручний розклад.

  Ще раз просимо вибачення за Ваш витрачений час і дякуємо за розуміння.
  Переглянути →
  • Марія Мельник про Start2you Був(ла) на уроці 21 Листопад 2019, 13:20
   Оцінка - 9.5
   Викладач 10.0
   Методика навчання 10.0
   Навчальний клас (офіс) 8.0
   Сервіс 10.0

   Переглянути →
   • Оксана Хмелевская
    Оксана Хмелевская про English HUB21 Листопад 2019, 13:09
    О English Hub могу сказать, что это отличные курсы, заканчивается семестр, и хочется снова учиться. Делюсь впечатлением от EH Харьков, но уверена, что во Львове все будет так же amazing. Знаю, что там будет преподавать Ксения, за уроками которой я пришла в English Hub с других курсов, где до этого была...
    Переглянути →
    • Артем Кравченко
     Артем Кравченко про English HUB21 Листопад 2019, 12:17
     В моем рассписании всегда выделено время на посещение ивентов от English Hub на выходных. Всем кто хочет практиковать свой английский в нестандартных ситуациях но дружественной атмосфере очент рекомендую;)
     Переглянути →
     • Анна Хомюк
      Анна Хомюк про English HUB21 Листопад 2019, 11:20
      I visited events in English HUB with Ksenia in Kharkiv and I`m happy that now they have place in Lviv. This guys are amazing! Good luck!

      Переглянути →
      • Міша Швайка
       Міша Швайка про Lingo Lviv Education20 Листопад 2019, 21:10
       Відвідую ці курси 2 місяці. В загальному все подобається. Замітно, що викладач готується до кожного заняття, завжди старається заняття зробити креативним. На мою думку, мій рівень англійської виріс, поки все подобається, дальше буде видно, вкінці курсу відпишусь знову.
       Переглянути →
       • Дарья Кубатко
        Дарья Кубатко про English HUB18 Листопад 2019, 22:01
        Опис у курсів шикарный, а ось самі курси відвідати не вдалось. Подала онлайн заявку на пробне заняття. Подзвонила мені дівчина, яка записала мене на зручний час на знайомство. Прийшовши у зазначений час по цій адресі, я пройшла 5 поверхів у пошуку цих мовних курсів, розуміючи, що іх не має за цією адресою...
        Переглянути →
        • Ірина
         Ірина про Step Up17 Листопад 2019, 00:27
         Задоволена, що обрала саме Step UP. Сподобалось те, що акцент робиться на розмовній мові, а не на граматиці. Також подобається як викладач співпрацює з нами.
         Переглянути →
         • Kate Hrynyuka
          Kate Hrynyuka про Carpe Diem14 Листопад 2019, 18:25
          Раджу усім, хто шукає мовні курси для вивчення англійської мови, обрати саме Carpe Diem. Дуже ефективний підхід до роботи, цікаві заняття, кваліфіковані викладачі та турботливі адміністратори, що завжди допоможуть... і це лише кілька причин, чому навчання з цією мовною школою, неодмінно, будуть приносити...
          Переглянути →
          • Ruslik Kozoviy
           Ruslik Kozoviy про Lingo Lviv Education12 Листопад 2019, 19:50
           Роботою на заняттях задоволений. Багато практики та роботи в групах. Мінімальна кількість студентів в групах. Перед навчанням визначають рівень студента. Рекомендую.
           Переглянути →