+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 16703 0

12 каналів на YouTube для вивчення англійскої мови

12 каналів на YouTube для вивчення англійскої мови

Відеохостинг YouTube відомий більшості сучасних людей. Багато хто відвідує цей сайт кожного дня, а то й по кілька разів. І це не дивно. Адже завдяки YouTube можна выдпочити, подивившись кумедні й захопливі відео; розширити світогляд, відвідавши пізнавальні канали, і навіть вивчити іноземну мову. 

Відеохостинг YouTube відомий більшості сучасних людей. Багато хто відвідує цей сайт кожного дня, а то й по кілька разів. І це не дивно. Адже завдяки YouTube можна выдпочити, подивившись кумедні й захопливі відео; розширити світогляд, відвідавши пізнавальні канали, і навіть вивчити іноземну мову. Про останній момент ми розповімо більш детально. Тож приготуйтеся отримати нову порцію корисних відео. ;)

Пропонуємо вам 12 каналів на YouTube, за допомогою яких можна ефективно вивчати англійську мову, починаючи навіть з нульового рівня. А ті, хто вже хоч трохи знайомий з мовою Шекспіра, точно впорається с цим нескладним способом вивчення англійської.

Англомовні канали

engVid – канадський навчальний канал, викладачі якого розповідають про англійську доступно, багацько і дуже докладно. Тут ви зустрінете відео на дуже сміливі теми.

Викладачів на каналі багато, і кожен з них заслуговує вашої уваги. Можна переглянути відео всіх і вибрати улюбленця або ж просто чергувати уроки різних викладачів. Другий варіант навіть продуктивніший: якщо ви будете чути завжди різні акценти, то уникнете звикання до одного. А це (на хвилиночку!) зовсім скоро дозволить вам зрозуміти будь-який з акцентів без зайвих зусиль.

Crown Academy Of English – уроки англійської мови від уродженця Англії для тих, хто в захваті від британської англійської. Досвід викладача Ендрю ще не досяг свого апогею, але вже добіг до позначки в цілих 10 років! Він навчить вас граматиці, лексиці, ідеальній вимові, аудіюванню, навичкам читання, письма та пунктуації.

Speak English With Misterduncan– канал першого англійця, який розпочав уроки англійської на YouTube. Мова містера Дункана досить розбірлива для того, щоб його  відео могли дивитися новачки. Проблем зі сприйняттям виникнути не повинно ще й тому, що викладач сам подбав про наявність коректних субтитрів у кожному відео.

JenniferESL – канал розумної, досвідченої і просто чарівної Дженіфер завжди готовий надати вам всі необхідні матеріали для вивчення англійської мови. До речі Дженніфер не тільки викладач, але й учень, що активно вивчає іноземні мови.

Go Natural English – канал для тих, хто дуже потребує американську англійську. Більшість занять присвячено розмовнимнавичкам, щоб зробити ваше мовлення правильним і гармонійним.

Російськомовні канали

English Galaxy – корисний канал професійного репетитора. У нього, до речі, знайдеться й Кембриджський сертифікат на викладання. Уроки викладача дуже деталізовані і підходять як новачкам, так і тим, хто продовжує вивчення англійської. Популярні слова, граматика від А до Я, базові знання ділової англійської: від усього цього вам не втекти й не сховатися, якщо ви зважилися відвідати канал.

Ірина Ши – уроки англійської від дуже енергійної дівчини для тих, хто не любить монотонності. Її заняття підходять новачкам і середнячкам.

Английский как по нотам – так, асоціація з музикою у вас виникла не дарма. На цьому каналі навчання англійській мові відбувається не за стандартним підходом, а за допомогою пісень. Саме на прикладі пісень автор пояснює правила граматики й орфоепії.

А ось ще декілька каналів, що посприяють збільшенню словникового запасу, вивчення граматики і вдосконалити вимову.

Ted – вільне джерело актуальної інформації. Тут оратори проводять короткі лекції на теми: науки, технологій, глобальних проблем, бізнесу і т.д. Чим більше відео на різні тематики - тим більше шансів вивчити лексику з різних сфер життя.

CrashCourse – невеликі відео, з яких ви дізнаєтеся подробиці світової історії, психології, біології, літератури, економіки, фізіології, анатомії і політики. Завдяки такому достатку тим на каналі знайдеться кілька цікавих відео для кожного.

Science Channel – канал для тих, хто в захваты від космосу, наукових досліджень і сучасних технологій.

MinutePhysics – відео для тих, хто хоче зрозуміти, як влаштований наш світ. Автор використовує прості слова для пояснення складних аспектів з області фізики та інших наук.

Vsauce – поведінка людини, мистецтво, культура, космос: про це та інше ви дізнаєтеся тут. Відзначимо, що на канал підписалися вже понад 9000000 людей.

Чому варто вивчати англійську мову за допомогою відео?

  • Це доступно. Вам не потрібні стоси книжлк, достатньо лише словника, зошита і якого-небудь гаджета з доступом до інтернету.
  • Не витричаєте зайвого часу. Зазвичай, на розбір і опрацювання однієї теми з англійської мови йде в середньому кілька годин. З відео ви це зробите максимум за півгодини.
  • Цікаво. Погодьтеся, слухати людину, яка розуміється на тому, про що говорить, значно приємніше, ніж самостійно поратися з підручниками.

Бажаємо успіхів і натхнення! 

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар