online-study

Обери для себе онлайн-школу англійської

У зв’язку з карантином школи призупинили навчання в офісах. На Enguide ви знайдете всі онлайн-курси англійської: умови навчання, ціни, рейтинг, відгуки.

Hot 3434 0

4 жовтня світ побачить ілюстроване видання «Harry Potter and the Chamber of Secrets»

4 жовтня світ побачить ілюстроване видання «Harry Potter and the Chamber of Secrets»

Видавництво Bloomsbury випустить ілюстроване видання другої частини пригод Гаррі Поттера «Harry Potter and the Chamber of Secrets» («Гаррі Поттер і Таємна кімната»). Як буде виглядати книга? І як виглядає перша частина, яка вийшла в минулому році? 

4 жовтня 2016 року видавництво Bloomsbury випустить ілюстроване видання другої частини пригод Гаррі Поттера «Harry Potter and the Chamber of Secrets» ( «Гаррі Поттер і Таємна кімната»). Тепер для юних читачів занурення в чарівний світ буде ще й неямовірно яскравим. Погодьтеся, отримати такий подарунок – набагато приємніше, ніж просто книгу з текстом. Побачити на сторінках книги шпилі замку Хогвартс, героїв улюбленої історії і фантастичних істот чарівного світу тепер зможуть всі бажаючі.

Ілюстроване видання першої частини серії – «Harry Potter and the Philosopher's Stone» ( «Гаррі Поттер і Філософський камінь») світ побачив в минулому році, а сама Джоан Роулінг високо оцінила роботу ілюстратора.

 

Seeing Jim Kay's illustrations moved me profoundly. I love his interpretation of Harry Potter's world, and I feel honoured and grateful that he has lent his talent to it.

Я побачила ілюстрації Джима Кея, і вони зачепили мене дуже глибоко. Я люблю свою інтерпретацію світу Гаррі Поттера, і я відчуваю себе вдячною йому за те, що він вклав свій талант в цю роботу.

J.K. Rowling

Ви можете самі переконатися в тому, що видання першої частини виглядає фантастично.

 

На честь виходу ілюстрованого видання другої частини Bloomsbury створило для читачів і шанувальників Гаррі Поттера спеціальний Magical Celebration Pack, який ви можете завантажити за посиланням. Всім, хто хоче придбати ілюстровану книгу, потрібно тільки дочекатися 4 жовтня. А поки ми можемо насолоджуватися надихаючим буктрейлером.

Другу частину поттеріани з чудовими ілюстраціями Джима Кея українські поттеромани зможуть придбати уже в листопаді – так повідомляє видавництво Івана Малковича «Абабагаламага».

Першу ілюстровану книгу «Гаррі Поттер і філософський камінь» можна придбати в інтернет-книгарнях: 

А також шукайте у торговій мережі «Ашан», у мережі книгарень «Є» та у видавництві (м. Київ, вул. Басейна, 1/2)! 

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар