+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 12433 0

5 порад для поліпшення читання англійською

5 порад для поліпшення читання англійською

Читання - не тільки один з основних мовних навичок, а й один з основних способів отримання необхідної інформації. Так як для сучасного інформаційного суспільства мовою міжнародного спілкування є англійська, то читати цією мовою ти зобов'язаний: уже мало тільки говорити англійською. 

Читати англійською - значить отримати доступ до величезної кількості джерел інформації 

Читання - не тільки один з основних мовних навичок, а й один з основних способів отримання необхідної інформації. Так як для сучасного інформаційного суспільства мовою міжнародного спілкування є англійська, то читати цією мовою ти зобов'язаний: уже мало тільки говорити англійською.

Проблема в тому, що навички читання формуються не так просто як елементарні навички розмовної мови. Швидко читати і розуміти прочитане може далеко не кожен з тих, хто вільно говорить англійською на побутовому рівні. Саме тому ми пропонуємо тобі дізнатися, як можна покращити навички читання англійською. 

Порада 1. Почни з коротких історій

Відразу брати в руки зібрання творів Діккенса мовою оригіналу тобі не порадить навіть сам Діккенс. Короткі оповідання, історії, анекдоти, які ти можеш відразу ж проаналізувати на наявність незнайомих слів - ось твій перший крок у світ читання англійською. Пропонуємо ресурс для новачків: Short stories. Переваги ресурсу: всі історії розділені по рубриках, ти можеш вибрати матеріал для читання собі до смаку: для дітей, жахи, романтика, кримінал, фантастика і т.д. Крім того, ресурс пропонує тобі також різноманітні словесні ігри для збільшення словникового запасу.

Порада 2. Будь цікавим

Цікавість - риса характеру, яка властива далеко не всім людям. Намагайся дізнаватися якомога більше інформації про все, шукай інформацію в першоджерелах, не відкладай на завтра рішення будь-яких питань. Почни читати науково-популярні журнали з короткими статтями, в яких є багато відповідей на питання: як? чому? звідки? куди? з якої причини? Для задоволення цікавості і практики читання пропонуємо цікавий ресурс Easy Reading. Веселий журнал, в якому публікуються фрагменти цікавих матеріалів. Переклад багатьох слів можна побачити, навівши на слово курсор. 

Порада 3. Читай авторів-носіїв мови, користуйся словником

Читайте англомовних письменників: Марка Твена, Клайв Стейплз Льюїс, Редьярда Кіплінга та інших. Радимо вибирати книги дитячих письменників, бо мова цих книг проста і зрозуміла для початківців. Крім того, варто обов'язково використовувати словники:

  • на рівнях Beginner и Elemantary - англо-російський словник
  • починаючи з рівня Pre-Intermediate нові слова можна дивитися в ldoceonline
  • з друкованих словників варто використовувати Longman і Oxford

Порада 4. Читай вголос

Читання вголос дозволяє поліпшити мовні навички. Завдяки читанню вголос ти краще сприймаєш зміст тексту, запам'ятовуєш нові слова і конструкції. Намагайся читати з виразом.
Рада 5. Читай кожен день

Постійно вдосконалюй свої навички читання. Якщо в книзі ти не зустрічаєш нових слів, бери більш складну книгу. Читай те, що тобі до смаку. Широкий вибір англомовної літератури ти можеш знайти на ресурсах: Приємного читання! 

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар