График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

5 порад для поліпшення читання англійською

Читати англійською - значить отримати доступ до величезної кількості джерел інформації 

Читання - не тільки один з основних мовних навичок, а й один з основних способів отримання необхідної інформації. Так як для сучасного інформаційного суспільства мовою міжнародного спілкування є англійська, то читати цією мовою ти зобов'язаний: уже мало тільки говорити англійською.

Проблема в тому, що навички читання формуються не так просто як елементарні навички розмовної мови. Швидко читати і розуміти прочитане може далеко не кожен з тих, хто вільно говорить англійською на побутовому рівні. Саме тому ми пропонуємо тобі дізнатися, як можна покращити навички читання англійською. 

Порада 1. Почни з коротких історій

Відразу брати в руки зібрання творів Діккенса мовою оригіналу тобі не порадить навіть сам Діккенс. Короткі оповідання, історії, анекдоти, які ти можеш відразу ж проаналізувати на наявність незнайомих слів - ось твій перший крок у світ читання англійською. Пропонуємо ресурс для новачків: Short stories. Переваги ресурсу: всі історії розділені по рубриках, ти можеш вибрати матеріал для читання собі до смаку: для дітей, жахи, романтика, кримінал, фантастика і т.д. Крім того, ресурс пропонує тобі також різноманітні словесні ігри для збільшення словникового запасу.

Порада 2. Будь цікавим

Цікавість - риса характеру, яка властива далеко не всім людям. Намагайся дізнаватися якомога більше інформації про все, шукай інформацію в першоджерелах, не відкладай на завтра рішення будь-яких питань. Почни читати науково-популярні журнали з короткими статтями, в яких є багато відповідей на питання: як? чому? звідки? куди? з якої причини? Для задоволення цікавості і практики читання пропонуємо цікавий ресурс Easy Reading. Веселий журнал, в якому публікуються фрагменти цікавих матеріалів. Переклад багатьох слів можна побачити, навівши на слово курсор. 

Порада 3. Читай авторів-носіїв мови, користуйся словником

Читайте англомовних письменників: Марка Твена, Клайв Стейплз Льюїс, Редьярда Кіплінга та інших. Радимо вибирати книги дитячих письменників, бо мова цих книг проста і зрозуміла для початківців. Крім того, варто обов'язково використовувати словники:

 • на рівнях Beginner и Elemantary - англо-російський словник
 • починаючи з рівня Pre-Intermediate нові слова можна дивитися в ldoceonline
 • з друкованих словників варто використовувати Longman і Oxford

Порада 4. Читай вголос

Читання вголос дозволяє поліпшити мовні навички. Завдяки читанню вголос ти краще сприймаєш зміст тексту, запам'ятовуєш нові слова і конструкції. Намагайся читати з виразом.
Рада 5. Читай кожен день

Постійно вдосконалюй свої навички читання. Якщо в книзі ти не зустрічаєш нових слів, бери більш складну книгу. Читай те, що тобі до смаку. Широкий вибір англомовної літератури ти можеш знайти на ресурсах: Приємного читання! 

6141

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.