+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 13649 0

5 кроків підготовки до співбесіди на англійськiй

5 кроків підготовки до співбесіди на англійськiй

Як підготуватися до співбесіди на англійській і почути бажане «You are hired!»? 

Як підготуватися до співбесіди на англійській і почути бажане «You are hired!»?

Співбесіда це - не іспит, але досить важливе випробування в житті, тим більше - співбесіда на англійській мові. Єдино вірних відповідей на питання в такій ситуації бути не може, але менеджер по персоналу будь-якої компанії очікує почути від респондента певну інформацію, яка дозволить прийняти рішення на користь останнього. Для того, що б отримати роботу своєї мрії, варто звернути увагу на підготовку до співбесіди.

Крок перший. Вивчи інформацію про роботодавця

Це необхідно не тільки для того, щоб знати, чи хочеш ти працювати в цій компанії, а ще й для того, щоб знати, що написати в резюме, що саме з твоїх особистих і професійних якостей може зацікавити роботодавця. Знаючи, в якій сфері працює компанія, хто є її прямими конкурентами, які вимоги висуваються для співробітників компанії, ти будеш знати, про що потрібно обов'язково сказати на співбесіді, а про що згадувати не варто. пропонуємо невеликий приклад від British Council про те, якими якостями та навичками повинен володіти претендент на посаду щойно звільненого співробітника.    

Крок 2. Підготуй відповіді на стандартні запитання

Як правило, на співбесідах задається ряд стандартних запитань. На перший погляд, може здатися, що менеджер по персоналу очікує почути на свої стандартні запитання такі ж стандартні і передбачувані відповіді. Це не так. Нмагайся продумати, як потрібно відповідати на поширені питання на співбесіді, що б не викликати нудьгу.

Пропонуємо ознайомитися з найпоширенішими питаннями на співбесідах. Якщо хочеш врахувати всі деталі, можеш попрактикуватися відповідати на різні питання з різних сфер діяльності. Список запитань з варіантами відповідей підготував для всіх бажаючих University of Kent. Крім того, пропонуємо два приклади співбесід від British Council: перший претендент допускає ряд стандартних помилок на співбесіді, відповідаючи на стандартні запитання, другий (точніше друга) - уникає цих помилок.  

Крок 3. Подумай про особисту презентацію

На співбесіді тобі можуть запропонувати провести невелику презентацію своїх особистісних чи професійних якостей. Причому буде оцінюватися не тільки, що ти говориш або робиш, але і як ти презентуєш себе. Акцентуй увагу на професійних якостях і своїх успіхах, говори не тільки про те, чого ти домігся, але і про те, як ти це зробив і над чим плануєш працювати надалі. Пропонуємо яскраві приклади віртуальне інтерв'ю.  

Крок 4. Підготуй питання, які збираєшся поставити на співбесіді

Відсутність питань, як і занадто велика їх кількість - не дуже хороший показник. Постав 1-2 по-справжньому важливих питання про діяльність компанії. Не варто питати про те, яку роль ти будеш грати в компанії, так як виникне відчуття того, що ти не дуже уявляєш суть роботи в компанії, також не рекомендується цікавитися оплатою праці, побутовими умовами роботи. Ці питання стануть актуальними під час обговорення контракту - а це вже наступний етап після успішної співбесіди. Перевір правильність формулювання питань.    

Крок 5. Попрактикуйтесь відповідати на питання

Ти можеш спробувати відповідати на питання друзям або близьким - це допоможе тобі відразу помітити можливі помилки, отримати поради. Ще краще пройди виртуальное интервью на англійськiй.

Бажаємо успіхів!

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар