График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

5 кроків підготовки до співбесіди на англійськiй

Як підготуватися до співбесіди на англійській і почути бажане «You are hired!»?

Співбесіда це - не іспит, але досить важливе випробування в житті, тим більше - співбесіда на англійській мові. Єдино вірних відповідей на питання в такій ситуації бути не може, але менеджер по персоналу будь-якої компанії очікує почути від респондента певну інформацію, яка дозволить прийняти рішення на користь останнього. Для того, що б отримати роботу своєї мрії, варто звернути увагу на підготовку до співбесіди.

Крок перший. Вивчи інформацію про роботодавця

Це необхідно не тільки для того, щоб знати, чи хочеш ти працювати в цій компанії, а ще й для того, щоб знати, що написати в резюме, що саме з твоїх особистих і професійних якостей може зацікавити роботодавця. Знаючи, в якій сфері працює компанія, хто є її прямими конкурентами, які вимоги висуваються для співробітників компанії, ти будеш знати, про що потрібно обов'язково сказати на співбесіді, а про що згадувати не варто. пропонуємо невеликий приклад від British Council про те, якими якостями та навичками повинен володіти претендент на посаду щойно звільненого співробітника.    

Крок 2. Підготуй відповіді на стандартні запитання

Як правило, на співбесідах задається ряд стандартних запитань. На перший погляд, може здатися, що менеджер по персоналу очікує почути на свої стандартні запитання такі ж стандартні і передбачувані відповіді. Це не так. Нмагайся продумати, як потрібно відповідати на поширені питання на співбесіді, що б не викликати нудьгу.

Пропонуємо ознайомитися з найпоширенішими питаннями на співбесідах. Якщо хочеш врахувати всі деталі, можеш попрактикуватися відповідати на різні питання з різних сфер діяльності. Список запитань з варіантами відповідей підготував для всіх бажаючих University of Kent. Крім того, пропонуємо два приклади співбесід від British Council: перший претендент допускає ряд стандартних помилок на співбесіді, відповідаючи на стандартні запитання, другий (точніше друга) - уникає цих помилок.  

Крок 3. Подумай про особисту презентацію

На співбесіді тобі можуть запропонувати провести невелику презентацію своїх особистісних чи професійних якостей. Причому буде оцінюватися не тільки, що ти говориш або робиш, але і як ти презентуєш себе. Акцентуй увагу на професійних якостях і своїх успіхах, говори не тільки про те, чого ти домігся, але і про те, як ти це зробив і над чим плануєш працювати надалі. Пропонуємо яскраві приклади віртуальне інтерв'ю.  

Крок 4. Підготуй питання, які збираєшся поставити на співбесіді

Відсутність питань, як і занадто велика їх кількість - не дуже хороший показник. Постав 1-2 по-справжньому важливих питання про діяльність компанії. Не варто питати про те, яку роль ти будеш грати в компанії, так як виникне відчуття того, що ти не дуже уявляєш суть роботи в компанії, також не рекомендується цікавитися оплатою праці, побутовими умовами роботи. Ці питання стануть актуальними під час обговорення контракту - а це вже наступний етап після успішної співбесіди. Перевір правильність формулювання питань.    

Крок 5. Попрактикуйтесь відповідати на питання

Ти можеш спробувати відповідати на питання друзям або близьким - це допоможе тобі відразу помітити можливі помилки, отримати поради. Ще краще пройди виртуальное интервью на англійськiй.

Бажаємо успіхів!

8684

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.