График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Англійська для дітей влітку 2013 року, огляд таборів і курсів

Перші вісники наступаючого літа - шкільні дзвінки - вже сповістили всіх про початок канікул, діти подарували величезні букети вчителям, вислухали їхні традиційні настанови і помчали по домівках, будуючи плани на майбутнє. Адже попереду - цілих три місяці відпочинку, зустрічей з друзями, поїздок і головне - свободи від уроків, книг, іспитів і строгих вчителів. 

Але, як не дивно, від відпочинку діти починають втомлюватися ще швидше, ніж від навчання. Нудиться влітку в задушливому місті в очікуванні відпустки батьків - сумнівне задоволення. Є, звичайно, перспектива провести літо в селі у бабусь-дідусів, але далеко не кожна дитина сприйме такий поворот подій з великим ентузіазмом. 

Саме тому перед батьками завжди постає традиційна і, на перший погляд, нерозв'язна проблема: як правильно спланувати літній відпочинок свого дорогоцінного чада? Куди дитина може поїхати без батьків, прекрасно відпочити, отримати нові знання та навички і придбати незабутні враження? 

Відпочинок Вашої дитини в одному з дитячих лінгвістичних таборів може стати прекрасною альтернативою поїздки на курорт з батьками, відпочинку в селі або на дачі. 

Варто звернути увагу на переваги мовних таборів: 

 • Дитині буде цікаво в дитячому колективі, він отримує величезний досвід спілкування 
 • Дитина протягом усього дня буде зайнятий виконанням завдань або участю у спортивних змаганнях, програмах і конкурсах табору 
 • Дитина набуває необхідних мовні навички, досвід спілкування іноземною мовою, долає мовний бар'єр, удосконалює розмовну мову 
 • Режим дня дитини буде розписаний по хвилинах, що сприяє і формуванню дисциплінованості та хорошому самопочуттю відпочиваючого 
 • Дитина оздоровитися в таборі 

Це основні переваги мовних таборів. Але для того, щоб ці плюси дійсно стали складовими відпочинку Вашої дитини, необхідно вибрати хороший лінгвістичний табір. За якими принципами це можна зробити і якими вимогами слід керуватися? Якщо Ви дійсно вирішили відправити свого юного шукача пригод в лінгвістичний табір, Вас в першу чергу, крім умов проживання та харчування дітей (цим вже точно не забуде поцікавитися кожна турботлива мама), повинно цікавити: 

Режим дня дитини 

Від того, наскільки дитина буде зайнятий протягом дня, залежить, чи залишиться у нього час на пошук власних способів розваг - як правило, не надто схвалюваних батьками. Не соромтеся питати про все - у скільки підйом, скільки часу йде на прийом їжі, що діти роблять після сніданку, обов'язковим Чи є післяобідній сон, скільки часу приділяється безпосередньо вивченню мови, як здійснюється контроль за дітьми під час вечірніх заходів і т.д. 

Кількість вожатих або вихователів на загін 

Не для кого не секрет, що чим менше загін (група, команда, курс), тим легше його контролювати. В мовних таборах, як правило, загони не надто великі, кількість дітей не перевищує 12-15 чоловік на 1-2 вихователів. 

Охорона території табору та забезпечення безпеки відпочинку дитини 

Необхідно дізнатися, як добре охороняється територія, чи можливий самовільний відхід дитини з території табору, чи можуть на цій же території знаходиться сторонні особи, яким чином контролюється купання дітей у море (басейні, річці) і т.д. 

Якість вивчення мови під час відпочинку 

Батьків має цікавити не тільки кількість занять на день, комплектація груп, але і кваліфікація викладачів (наявність дипломів про вищу педагогічному або психологічному освіті, міжнародних сертифікатів, які дають право викладати іноземну мову і т.д.). Зрозуміло, добре, якщо в таборі з дітьми працюватимуть носії мови, а й у них повинні бути сертифікати або дипломи, які могли б підтвердити їх право викладати мову дітям. 

Де отримати інформацію про мовному таборі? 

З першоджерела 

Зрозуміло, можна про все розпитати менеджера або адміністратора (консультанта) тієї чи іншої компанії, яка займається організацією відпочинку дітей в мовному таборі. Але ця інформація буде носити яскраво виражений рекламний характер. Можливо, вона буде не надто спотворювати дійсність, але прикрашати її - так точно. 

З відгуків клієнтів 

Інформація, отримана таким чином, буде більш близька до дійсності, але в той же час, досить суперечливою. Адже у кожного батька своє уявлення про хороше дитячому відпочинку: хтось віддає перевагу активному відпочинку, а деякі будуть стверджувати, що кількість занять іноземним мов зведено до мінімуму і коштує збільшити навантаження. 

З особистої бесіди 

Якщо Ваші друзі і знайомі вже відправляли своїх дітей в лінгвістичний табір - обов'язково поговоріть з ними. Дізнайтеся, які труднощі можуть виникнути у дитини, на що варто звернути увагу. Якщо Ви добре знаєте людину, з якою розмовляєте, Вам буде легше скласти уявлення про конкретний лінгвістичному таборі і про відпочинок такого роду в загальному. 

Які бувають мовні табори для дітей? 

Варто розділяти два види лінгвістичних таборів: вітчизняні та зарубіжні. Звичайно, відпочинок за кордоном багатьом здається більш перспективним, тому що: 

По-перше, ось воно - занурення в мовне середовище. Хочеш не хочеш, а долати мовний бар'єр доведеться. 

Висока результативність навчання. 

Додатковий стрес для дитини - не кожен зможе легко подолати мовний бар'єр і знайти спільну мову з однолітками. 

По-друге, корисний досвід спілкування 

Розширення кругозору дитини, набуття досвіду спілкування з різними людьми. 

Можливе відчуття самотності і відрізаності від сім'ї, звичної обстановки. 

По-третє, захоплюючі екскурсії 

Багато нових вражень, вивчення культури країни, в якій знаходиться мовний табір. 

Хіба що Вашу дитину закачає в автобусі. 

По-четверте, досвід поїздки за кордон 

Дитина дізнається про інші країни і містах, національних і культурних традиціях не з підручників та енциклопедій, а з особистого досвіду. 

Відпочинок за кордоном обійдеться батькам дорожче, ніж відпочинок у вітчизняному лінгвістичному таборі. 

Якщо Ви все ж впевнені, що Ваша дитина - живий і активний індивідуум, який прагне до нових цікавих пригод, легко спілкується з однолітками на різні теми, володіє іноземною мовою хоча б на побутовому рівні і елементарними навичками самообслуговування, акуратний, не боїться на деякий час залишитися без опіки батьків, і готові оплатити йому перебування в мовному таборі за кордоном - без коливань подаруйте йому цей незабутній відпочинок. 

Мовні табори і школи за кордоном, на які варто звернути увагу 

Alexanders International School

Сайт – www.alexandersschool.com

Міжнародна школа-пансіонат для дітей з усього світу від 11 до 17 років. Школа знаходиться в одному з наймальовничіших куточків Великобританії з самим м'яким кліматом - місті Бодсей, графстві Саффолк. Територія школи досить обширна - 48 га: на ній розташовані адміністративні будівлі, навчальні корпуси, резиденції для проживання учнів, арт-центр, галерея. Школа є першою сходинкою на шляху здобуття вищої освіти за кордоном. Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина в майбутньому став студентом Оксфорда або Кембриджа - варто почати з програми Alexanders International School, яка розрахована на 1, 2 або 3 або три триместру (тривалість навчання буде залежати від початкового рівня знань дитини та її успішності). 

Якщо ж Вас цікавлять мовні курси, школа може запропонувати Вам спеціальний курс «English for Education», який розрахований на дітей 11-17 років. Переваги курсу: 

 • гнучкий графік навчання (дитина може почати навчання в будь-який день) 
 • насичена програма курсу (інтенсивність програми 25 годин мови на тиждень) 
 • удосконалюються всі мовні навички: читання, письмо, сприйняття інформації на слух, розмовна мова 
 • в ході навчання діти знайомляться з термінологією природничих і гуманітарних наук, що створює базу для подальшого здобуття освіти за кордоном 

Варто звернути увагу батьків і дітей на те, що в цій школі розважальні програми зведені до мінімуму, максимум зусиль дитині доведеться приділяти навчальному процесу. Крім того, всі учні школи - в тому числі і слухачі курсів зобов'язані носити шкільну форму з логотипом Alexanders International School. 

Bellerbys College

Сайт – www.bellerbys.com

Школа - один з найбільших підготовчих центрів у Великобританії, кампуси якого знаходяться Лондоні, Брайтоні, Кембриджі і Оксфорді. Це не просто мовний табір, це школа, в якій крім мовних програм Ваша дитина може вивчати природні і гуманітарні науки англійською мовою - залежно від вибору курсу. Це навчальний заклад є відправним пунктом на шляху до висот бакалаврату та магістратури провідних вищих навчальних закладів світу. 

Вік дітей, які можуть проходити мовні курси в школі - 14-18 років. Учні можуть проживати в сім'ях або студентських резиденціях, харчування: напівпансіон. Під час навчання діти зможуть здійснити кілька екскурсій, познайомиться з культурними та історичними пам'ятками Великобританії: від древніх замків до Вестмінстерського абатства і Тауера. 

В школі Ваша дитина зможе розвинути мовні навички, вдосконалити розмовну мову, підготується до міжнародних іспитів, отримати основу для продовження здобуття освіти за кордоном. 

Boston School of Modern Languages

Сайт – www.studyenglish.com

Прекрасно провести літні канікули в США Вашим дітям допоможе ця школа. Школа розташована в центрі міста, тому діти отримають можливість не тільки познайомиться з американською культурою і традиціями, але і проводити час, вивчаючи архітектуру та дивовижні місця міста. Діти будуть проживати в сім'ях, що допоможе їм швидше адаптуватися до незнайомій обстановці. 

Школа пропонує програми для дітей від 4 до 12 років. Наймолодші студенти (4-8 років) вивчатимуть англійську мову за допомогою пісеньок, ігор, казок та інших розважальних програм. Більш інтенсивний курс очікує тих, кому вже виповнилося 9 років. 

В школі також розроблена цілісна програма дозвілля дітей: походи на пляжі і спортивні ігри, заняття вітрильним спортом, прогулянки по музеях і магазинам, екскурсії по історичному центру міста, подорожі в Нью-Йорк, Вашингтон, Кейп-Код, до Ніагарського водоспаду. 

Якщо Ви поки побоюєтеся відпускати свою дитину без особистого супроводу в іншу країну або він сам надто прив'язаний до батьків і домашній обстановці, варто звернути увагу на лінгвістичні табори на території України, тому що: 

Лінгвістичні табори на території України, на які варто звернути увагу 

DEC camp - Британський освітній табір в Україні 

Сайт – dec-camp.com

Унікальний табір, який був створений спеціально для дітей 8-17 років - у цьому віці вони швидко вивчають іноземну мову, їм легко дається як розмовна мова, так і граматичні правила. 

З дітьми працюють носії мови, тому на двотижневий заїзд припадає майже 60 годин вивчення мови. Табір розташований поблизу Канівського водосховища, в заповідній зоні Київських лісів. 

Програму навчального курсу складають: 

 • уроки англійської мови 
 • кафедри з обраної спеціальності (мистецтво і дизайн; акторську майстерність, вокал, звукозапис; фото- та відеозйомка; прикладна лабораторна наука, робототехніка; фінансова грамота, основи бізнесу; спорт та туризм) 
 • активують (гуртки, спортивні заходи, вечірні шоу) 
 • лекції 

В таборі діють суворі правила дисципліни, крім того, програма настільки різноманітна і обширна, що Вашій дитині не залишиться часу на те, щоб порушувати правила табору або нудьгувати по дому. 

KidsCamp - дитячий лінгвістичний табір в Закарпатті 

Сайт – www.kidscamp.com.ua

Дивовижна природа Закарпаття, цікаві екскурсії та насичена програма - що ще треба для веселого і незабутнього відпочинку влітку? Але крім усього цього, вивчення англійської та японської мов, кіностудія, школа шахістів, різноманітні творчі гуртки та студії, прогулянки лісом, походи в гори, зарядка на пляжі, вечірні шоу та конкурси. 

Заняття англійською мов з носіями - щодня. Уроки побудовані у формі ігор, захоплюючих діалогів, обговорень улюблених книг і мультфільмів, тому дуже сподобаються дітям. 

В таборі працюють тільки професіонали, кваліфікація яких підтверджується відповідними документами. 

Артек, табір «Кипарисовий» - незабутній відпочинок в Гурзуфі 

Сайт – www.artek.ua

Як можна подолати мовний бар'єр швидко і легко? В процесі гри, зрозуміло. І не просто гри, а спортивного квесту. Тут вже просто вибору іншого не буде - або ви знайдете спільну мову між членами своєї інтернаціональної команди, або програєте. 

Цікаві курси англійської мови, сонячні і морські ванни, захоплюючі екскурсії по етнічним місцям, участь у фестивалях та конкурсах, зоопарк і приватний пляж - це далеко не всі переваги освітнього відпочинку в одному з найвідоміших дитячих центрів України. 

Викладачі - носії мови, крім того кожну групу дітей (10-15 осіб) курирує аніматор з Великобританії. Саме тому, після відпочинку в Артеку, англійська стане улюбленим шкільним предметом Вашої дитини. 

Курси англійської мови, які пропонують дітям відпочинок в мовних таборах: 

Школа англійської мови «Green Country»

Запрошує дітей провести літо в дитячому лінгвістичному таборі, недалеко від Києва, сайт – greencountry.com.ua

American English School во Львові 

AmES організовує літні англомовні табори для дітей в Карпати, Польщу, Канаду, Англію, Німеччину, сайт  – ames.org.ua/ames-camps

Літні програми від  Magic Camp

Англомовного розвиваючого дитячого табору на шкільних канікулах: Крим, Закарпаття, Харків, поїздки в Англію, сайт  - magiccamp.net

Мовна школа «International House» 

Пропонує дітям участь в програмах літніх поїздок за кордон, сайт – www.ih.kiev.ua

The London School of English Group

Пропонує освітній відпочинок у дитячих таборах з вивченням англійської мови  – www.lse.ua

Тренінг центр «КіФактор» 

Запрошує дітей провести літо в дитячому таборі з вивченням мови біля Одеси, сайт – kfactorlive.com

Школа іноземних мов «Indigo» 

Пропонує програми навчання в мовних таборах для дітей в будь-який час року, сайт  – indigo-kiev.com.ua

Головне, плануючи відпочинок своїх дітей, прислухайтеся до їхньої думки і своєї інтуїції. Адже невгамовна тяга дітей до нових відкриттів, знанням і враженням і підтримка батьків - це саме те, завдяки чому можна провести з користю незабутні літні дні. Бажаємо Вам знайти ідеальні варіант освітнього відпочинку для Ваших дітей. 

7231

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.