+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 11989 0

Англійська для психологів: корисні ресурси та поради щодо вивчення мови

Англійська для психологів: корисні ресурси та поради щодо вивчення мови

Студенти-психологи або практикуючі фахівці гідно оцінюють можливість кар'єрного росту за кордоном. Саме тому курс «Англійська для психологів» стає все більш популярним останнім часом. 

Навіщо англійська мова потрібна психологам?

Студенти-психологи або практикуючі фахівці гідно оцінюють можливість кар'єрного росту за кордоном. Саме тому курс «Англійська для психологів» стає все більш популярним останнім часом. Чим відрізняється цей курс від курсу загальної англійської мови? По-перше, величезною кількістю професійних термінів, які ви повинні знати. По-друге, існує багато ідіом і фразеологічних висловів, стандартних фраз, які у професійному спілкуванні використовують, в основному, психологи.

Також варто зауважити, що при вступі до закордонних вузів, ви повинні не тільки володіти загальною англійською, а й на досить хорошому рівні знати лексику своїй спеціальності. Вивчати англійську для психологів ми рекомендуємо за підручниками відомих авторів:

  • Коваленко П.І. К56 Англійська мова для психологів. Серія «Підручники і навчальні посібники». Ростов н / Д: «Фенікс», 2000.  352 с. Цей навчальний посібник створено спеціально для студентів психологічних спеціальностей. Підручник умовно можна розділити на три частини: у першій з них представлена ​​граматика англійської; по-друге - витяги з курсу лекцій з історії психології від кращих університетів США. Третя частина підручника - добірка текстів з робіт класиків з психології.
  • Нікошкова Є.В. Англійська мова для психологів / навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів, Москва, 2004. – 152 с.

Корисні ресурси для вивчення англійської для психологів

Английский для психологов: советы и ресурсы

itseducation.asia

Величезний словник термінів з психології англійською. На порталі ви знайдете найпоширеніші фрази, назви захворювань і симптомів, процесів і трансформацій, послуг. Знання професійної термінології також необхідно для роботи, як і для навчання за спеціальністю за кордоном.

psychclassics.yorku.ca

Ресурс, на якому представлені класичні тексти з психології. Текст ви можете вибрати по автору або за темою. Завдяки текстам ви не тільки дізнаєтеся максимум корисної інформації, але і поповните лексику новими словами, удосконалите навик читання.

apa.org

Гігантський глосарій термінів з психології англійською мовою.

Поповнити свій словниковий запас ви можете завдяки спеціальним програмам для IOS і Андроїд для вивчення англійської. Вивчати англійську для психологів ви можете також не тільки на базі звичайних курсів англійської, а й в одній з кращих онлайн-шкіл вивчення іноземних мов

Бажаємо успіхів у вивченні мови! 

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар