График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Англійська для психологів: корисні ресурси та поради щодо вивчення мови

Англійська для психологів: корисні ресурси та поради щодо вивчення мови

Навіщо англійська мова потрібна психологам?

Студенти-психологи або практикуючі фахівці гідно оцінюють можливість кар'єрного росту за кордоном. Саме тому курс «Англійська для психологів» стає все більш популярним останнім часом. Чим відрізняється цей курс від курсу загальної англійської мови? По-перше, величезною кількістю професійних термінів, які ви повинні знати. По-друге, існує багато ідіом і фразеологічних висловів, стандартних фраз, які у професійному спілкуванні використовують, в основному, психологи.

Також варто зауважити, що при вступі до закордонних вузів, ви повинні не тільки володіти загальною англійською, а й на досить хорошому рівні знати лексику своїй спеціальності. Вивчати англійську для психологів ми рекомендуємо за підручниками відомих авторів:

 • Коваленко П.І. К56 Англійська мова для психологів. Серія «Підручники і навчальні посібники». Ростов н / Д: «Фенікс», 2000.  352 с. Цей навчальний посібник створено спеціально для студентів психологічних спеціальностей. Підручник умовно можна розділити на три частини: у першій з них представлена ​​граматика англійської; по-друге - витяги з курсу лекцій з історії психології від кращих університетів США. Третя частина підручника - добірка текстів з робіт класиків з психології.
 • Нікошкова Є.В. Англійська мова для психологів / навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів, Москва, 2004. – 152 с.

Корисні ресурси для вивчення англійської для психологів

Английский для психологов: советы и ресурсы

itseducation.asia

Величезний словник термінів з психології англійською. На порталі ви знайдете найпоширеніші фрази, назви захворювань і симптомів, процесів і трансформацій, послуг. Знання професійної термінології також необхідно для роботи, як і для навчання за спеціальністю за кордоном.

psychclassics.yorku.ca

Ресурс, на якому представлені класичні тексти з психології. Текст ви можете вибрати по автору або за темою. Завдяки текстам ви не тільки дізнаєтеся максимум корисної інформації, але і поповните лексику новими словами, удосконалите навик читання.

apa.org

Гігантський глосарій термінів з психології англійською мовою.

Поповнити свій словниковий запас ви можете завдяки спеціальним програмам для IOS і Андроїд для вивчення англійської. Вивчати англійську для психологів ви можете також не тільки на базі звичайних курсів англійської, а й в одній з кращих онлайн-шкіл вивчення іноземних мов

Бажаємо успіхів у вивченні мови! 

4515

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.