+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 1105 0

Безкоштовний розмовний клуб іноземних мов LEC

Безкоштовний розмовний клуб іноземних мов LEC

Розмовних клубів у Києві чимало. Вони відкриваються на базі шкіл англійської мови або незалежно від них. Ось тільки абсолютно безкоштовних організацій серед таких клубів мало. Розповімо про клуб, за участь в якому вам не потрібно платити. 

Розмовних клубів у Києві чимало. Вони відкриваються на базі шкіл англійської мови або незалежно від них. Ось тільки абсолютно безкоштовних організацій серед таких клубів мало. Розмовні клуби, де ви можете безкоштовно підтягнути англійську, можна перелічити на пальцях однієї руки. Розповімо про один з таких клубів.

Кілька слів про LEC

Історія клубу

LEC – мережа різнопланових некомерційних розмовних клубів, завдяки яким ви можете отримати хорошу мовну практику. Клуб заснований на добровільних засадах, будь-яка людина може допомогти з організацією зустрічей.

The Language Exchange Club (LEC) був створений в квітні 2009 року. За цей час клуб збільшився, розрісся і  створив ряд філій в 20 містах України. Зараз зустрічі учасників LEC проходять в Україні, Польщі та інших країнах.

Принципи роботи клубу:

 • Відкритість. Учасником клубу може стати будь-яка людина
 • Багато мов. Практикувати можна не тільки англійську
 • Обмін. Учасники допомагають один одному вдосконалювати розмовні навички

LEC – це не стандартний розмовний клуб з планом уроків і продуманою системою завдань і вправ. LEC – це майданчик для спілкування та розвитку розмовних навичок.

Як проходять зустрічі?

Якщо ви вирішили стати учасником однієї із зустрічей учасників клубу, будьте готові до того, що вам не потрібно реєструватися, платити за участь або готуватися до певної теми. Клуб проводить свої заходи в найрізноманітніших закладах міста. Ставши учасником зустрічі, ви побачите, що вам будуть надані тільки співрозмовники, столи і стільці і повна свобода дій. Говоріть, спілкуйтеся, підтримуйте бесіду – в цьому і заключається суть LEC.

Для участі вам не потрібно заздалегідь реєструватися на сайті, але це все-таки бажано: в такому випадку, ви будете отримувати додаткову інформацію про наступні зустрічі. Засідання клубу – неофіційні, ніхто не виконуватиме обов'язки викладача. Учасники клубу збираються як друзі, які хочуть поспілкуватися.

Учасники зустрічей клубу

Зрозуміло, більше користі від зустрічей клубу отримають ті, хто досяг хоча б рівня Intermediate. На такому рівні ви вже володієте достатнім запасом слів і знанням граматики, щоб вести бесіду, підтримувати дискусію, висловлювати свою думку. Комунікативні навички швидко вигострюються в процесі живого спілкування. ам допоможуть сформувати правильну вимову, підкажуть, як позбутися акценту

Навіть якщо ви знаходитесь на початковому рівні англійської, зустрічі клубу будуть корисні для вас. Необхідно тільки усвідомити:

 • людині властиво помилятися. Краще сказати речення з помилкою, ніж весь вечір мовчати
 • щоб навчитися говорити, спілкуватися в стандартних ситуаціях іноземною мовою – потрібно говорити
 • в клубі панує доброзичлива атмосфера, всі хочуть вам допомогти сформувати мовні навички
 • завдяки живому спілкуванню ви не тільки запам'ятовуєте окремі слова та розмовні фрази, а також тренуєте здатність сприйняття англійської мови на слух

Контактна інформація:

Стань учасником клубу – оціни його переваги!

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


   Додати коментар