Hot 8573 1

Безкоштовний сервіс вивчення англійської по фільмам уже доступний!

Безкоштовний сервіс вивчення англійської по фільмам уже доступний!

Завдяки цьому сервісу ви зможете вивчати розмовну англійську за допомогою діалогів з улюблених фільмів. А в майбутньому – практикувати вимову, озвучуючи фільми. 

Знати лексику і граматичні правила – не не саме, що вільно володіти англійською. Психологічний мовний бар'єр ніхто ж не відміняв. Практику спілкування з носієм мови без виїзду за кордон організувати для себе не так-то просто. Крім того величезна кількість всіляких акцентів і варіантів вимови, темп мовлення різних людей – все це може збити з пантелику.

Саме тому кияни Наталія та Назар створили сервіс для вивчення англійської на прикладі реальних життєвих ситуацій і діалогів з фільмів. Сервіс називається «КіноМова». На сьогодні доступна тільки альфа-версія, кількість фраз, які ви можете вивчити – усього 16, але це – тільки початок.

[QUOTE]30[/ QUOTE]

Творці стверджують, що планують залишити сервіс абсолютно безкоштовним для користувачів. У фінальній версії за допомогою «КіноМова» можна буде вивчити 400 фраз зі 100 фільмів. Крім того, творці планують створити функцію озвучки фільмів своїм голосом, аби підвищити мотивацію користувачів і додати момент змагання.

[QUOTE]31[/ QUOTE]

Мета проекту – максимально наблизити англійську до реального життя кожної людини. Ви зможете запам'ятовувати фрази і вчитеся їх повторювати.

КіноМова

Зараз сайт підтримується завдяки гранту Red Hat Openshift (за умовами гранту стартапам виділяється $ 100 в місяць на хостинг і обслуговування) і ентузіазму творців, тому будь-яка допомога приймається.

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


  • VictoryF 22 Липень 2017, 18:52
   Блін, круто!
   Але фільми фільмами, а часи знати і розбиратись в них треба. Добре, шо є отакі статті: (ссылка удалена) Обожнюю, коли англійська подана так інтерактивно!
   Відповісти

   Додати коментар