График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Освіта за кордоном для дітей: Великобританія

Перш, ніж ми перейдемо до опису процесу навчання за кордоном і розгляду варіантів різних курсів та навчальних закладів, варто визначити: а якими саме освітніми послугами може скористатися середньостатистичний школяр і на що, в першу чергу, потрібно звернути увагу його батькам? 

Варіанти програм  

Варианты образования для детей в Англии 

Курси англійської мови у Великобританії

Як правило, пройти подібний курс дитина може за досить короткий термін: від 2 до 4 тижнів. Курси приємно здивують гнучким графіком занять - почати навчання можна в будь-який момент, але найчастіше батьки намагаються поєднати вивчення англійської мови за кордоном з канікулами в школі.

Отримання середньої освіти за кордоном

Ваша дитина може бути зарахованим в одну з іноземних шкіл щоб отримати середню освіту, яка буде підтверджена міжнародним сертифікатом GCSE. Програма такого навчання розрахована мінімум на два роки, навчальний процес розділений на триместри. Діти можуть вступити в іноземну школу з 8 років з певним рівнем володіння англійською мовою - як правило не нижче Intermediate.

Підготовка до вступу в міжнародне вищий навчальний заклад

Програми такого роду розраховані на старшокласників, які вже визначилися з вибором спеціальності і знають, в який саме вищий навчальний заклад вони хочуть вступити. Підготовчий курс можна пройти на базі одніого з іноземних коледжів. Як правило, тривалість курсу складе від 1 до 2 років.

Освіта за кордоном: популярні навчальні центри

Enguide проаналізував популярність іноземних шкіл, на базі яких найчастіше проходять навчання українські школяри, крім того, саме ці школи вже кілька десятиліть працюють в сфері надання освітніх послуг іноземним клієнтам, визнаються кращими за версіями різних видань і вітчизняних освітніх центрів, регулярно отримують позитивні відгуки від своїх студентів.

Kelly College (Тавісток, Великобританія)

Kelly College (Тависток, Великобритания)

Приватна школа для дітей від 8 до 17 років. Місто Тавісток знаходиться на околиці Дартмутського національного парку, в одному з наймальовничіших районів країни. Територія старовинної школи досить обширна, діти проживають в резиденціях на базі навчального закладу. «Kelly College» гостинно відкриває свої двері для іноземних школярів в літній період - в стінах школи діти можуть удосконалити володіння англійською мовою, відвідати багато цікавих історичних місць, позайматися в Центрі пригод на базі школи. Допомогти з організацією поїздки до коледжу Вам зможе освітній центр «Alekom ».

The Island Camp Beaumont (острів Уайт, Великобританія)

The Island Camp Beaumont (остров Уайт, Великобритания)

Літній мовний табір, який запрошує іноземних школярів провести незабутнє літо по-англійськи: з цікавими іграми, екскурсіями, незабутніми враженнями та новими знайомствами. «The Island» - один з мовних літніх таборів всесвітньо відомої мережі «Camp Beaumont». Табір обладнаний власним парком розваг: Ваша дитина, окрім вивчення англійської мови на заняттях, зможе розвивати свої розмовні навички спілкуючись з однолітками під час фехтування, скелелазання, лазерних боїв, купання в басейні, стрільби з лука, картингу, дайвінгу, занять в академії мистецтв, занять верховою їздою, футболом та тенісом. Організувати поїздку в цей мовний табір Вам допоможе освітній центр «Studentland».

Bellerbys College (Брайтон, Оксфорд, Кембрідж, Лондон, Великобританія )

Bellerbys College – образование для детей

Завдяки програмамі «Bellerbys College» багато іноземних школярі від 14 років змогли підготуватися до вступу та навчання в кращих університетах Великобританії та інших країн світу. Коледж пропонує традиційні програми навчання, а також інтенсивні курси з підготовки до вступу в Оксфорд, Кембридж, Імперський коледж Лондона, Університетський коледж Лондона і Лондонську школу економіки, а також інші престижні вищі навчальні заклади Великобританії. Організувати навчання Вашої дитини в «Bellerbys College» Вам допоможе освітнє агентство «DEC education ».

Kaplan International Centers (Солсбері, Бат і Торки, Великобританія)

Обучение в Kaplan International Centers

Мовні школи «Kaplan» запрошують дітей з усього світу вивчити та удосконалити знання англійської мови під час канікул. Лінгвофонні бібліотеки, кафе, просторі аудиторії, зручні кімнати - все це в розпорядженні юних лінгвістів, які, крім занять мовою, будуть також брати участь у спортивних змаганнях, всіляких заходах, здійснювати екскурсії в найрізноманітніші дивовижні місця Великобританії. Спланувати канікули Вашої дитини з «Kaplan International Centers» Вам допоможе освітній центр«Вивчай!»

Bloxham School (Блоксхэм, Великобританія)

Обучение английскому в Bloxham School

Школа запрошує іноземних школярів з 11 до 18 років, навчальні програми школи відповідають національній системі освіти Великобританії, і передбачають отримання школярами міжнародних сертифікатів GCSE (тривалість 2 роки) і A-Level (тривалість - 2 роки) після закінчення навчання. Bloxham School - перший щабель перед вступом до одного з провідних міжнародних університетів. Стати учнем цієї школи Вашій дитині може допомогти освітній центр «DEC education».

Компанії-організатори навчання в Англії для дітей

У Києві не так вже й складно знайти цілий ряд навчальних центрів і агентств, які надають освітні послуги, саме ті центрі, які можуть допомогти в організації навчання Вашої дитини за кордоном. З їх числа ми вибрали саме ті організації, професіоналізму яких можна довіряти: 

DEC education

Освітнє агентство, яке надає своїм клієнтам весь спектр освітніх послуг, у тому числі і організовує навчання своїх клієнтів за кордоном. У 2008 році компанія удостоїлася звання «Краще агентство Східної Європи» (LTM Star Agency Eastern Europe) за версією провідного британського спеціалізованого видання «Study Travel Magazine».

Вивчай!

Освітнє агентство. Надає всім бажаючим професійні консультаційні послуги в сфері освіти за кордоном. Агентство не лише підбирає підходящу для клієнта програму навчання або навчальний заклад, а й бере на себе вирішення всіх адміністративно-організаційних питань.

Albion Education

Компанія, яка щорічно входить в ТОП-5 «LTM Star Awards», допомагає всім бажаючим отримати якісну освіту за кордоном.

Alekom

У перелік послуг компанії входить організація навчання за програмами мовних курсів, підготовка до вступу в університети світу, навчання в школах-пансіонах, програми бакалаврату, магістратури у Великобританії, США, Канаді, Німеччині та інших країнах світу.

Эпоха интернационального образования

Офіційний партнер та представник в Україні більше 1000 навчальних закладів і освітніх груп. З 2010 року компанія стала офіційним акредитованим агентом ICEF (міжнародної асоціації контролю якості освітніх послуг) за освітою за кордоном.

Сподіваємося, що Ви знайдете програму і гарний навчальний центр, на базі якого Ваша дитина отримає якісну освіту і вдосконалить володіння англійською мовою. 

2855

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!