График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Газети і журнали англійською: для роботи, навчання і розваги. Де купити в Києві?

Газети і журнали є невід'ємною частиною нашого життя, потураючи одній з головних особливостей людського характеру - цікавості. Але, як каже стара, як світ, приказка, цікавість - не порок. Тому на сторінках періодичних видань люди продовжують шукати новини про події у світі та сусідньому дворі, про політичні переворотах і початок випуску нової марки мила, про моду і мистецтві, погоду і автомобілях, спорті, науці, відомих людей, і тих, які хочуть бути відомими , новини про все і, одночасно, ні про що. 

Англійські аристократи колись звели ранкове читання газет в ранг особливої ​​церемонії за чашкою кави з сигарою. Зараз англійські газети користуються популярністю в усьому світі, і не тільки, як джерела інформації, але і як навчальні посібники для тих, хто освоює іноземну мову. Важко перебільшити значення читання англомовної періодики в процесі вивчення мови. Живий сучасна мова, захопливість матеріалу, наявність найрізноманітнішої лексики в текстах - це далеко не повний перелік плюсів англомовної періодики. Але де можна придбати журнали і газети англійською мовою? І на які з них варто звернути увагу?

Газети і журнали англійською мовою в Україні 

What's On

Англомовний тижневик, в якому описуються основні події розважальної і культурного життя столиці. За словами редактора журналу, Лани Ніколь, тижневик відрізняється від інших подібний видань сатирично-саркастичним тоном і дивовижною іронічністю публікацій. Тому, якщо Ви хочете відточити не тільки мовні навички, а й почуття гумору - журнал What's On створений спеціально для Вас. 

English learner’s Digest (Дайджест для тих, хто вивчає англійську)

Газета випускається із завидною регулярністю - один раз в два місяці. Захоплюючі рубрики газети будуть цікаві, як учням і студентам, так і їх викладачам. Видання рекомендоване до використання в процесі вивчення англійської мови Міністерством освіти і науки України. 


Kyiv Post

Газета видається з 1995 року і по праву вважається одним з провідних інформаційних видань України англійською мовою. Всі значущі події у політичній, економічній чи соціальній сферах країни розглядаються на сторінках Kyiv Post. 

English 4u

Журнал призначений для тих, хто вивчає англійську мову і бажає урізноманітнити цей процес. Журнал яскраво вираженого освітньо-розважального характеру - з ним Ви зможете не тільки вдосконалювати свою англійську, а й дізнаватися багато цікавого. На жаль, зараз, у зв'язку з закриттям журналу, можна придбати тільки старі випуски, які розпродаються. Світові періодичні видання англійською мовою 

The Times

Коментарі до цієї назви здаються зайвими. Але все ж варто ще раз відзначити, що The Times - одне з найвідоміших світових періодичних видань, щоденна газета Великобританії, володарка неймовірної кількості Пулітцерівських премій, яка видається з 1785 року. 

Esquire 

Щомісячний чоловічий журнал, який видається в США з 1932 року, а сьогодні завоював цілий світ - журнал виходить в друк в більш ніж 20 країнах світу. З 2012 року він почав видаватися в Україні. Журнал про моду, політиці, спорті, автомобілях та бізнесі. Сайт Esquire.

Daily Express

Відомий британський таблоїд, роком заснування якого вважається далекий 1900. Одна з перших газет, яка почала друкувати все і про все - політичні новини і плітки про відомих людей, кросворди і забавні історії та багато іншого. 

Harper’s Bazaar

Жіночий журнал про красу і моду, який видавався в США з 1967 року. Сьогодні видається щомісяця у форматі альбому. 


Financial times

Міжнародне бізнес-видання, штаб-квартира якого знаходиться в Лондоні. Газета видається в 24 містах світу і висвітлює всі найбільш значущі події, що відбуваються у фінансовому світі. 


Vogue

Чи існує в світі жінка, ніколи не чула про це журналі? Складно сказати. Це не просто журнал - це справжня біблія світу моди, яка видається в 19 країнах світу. 
Де купити періодичні видання англійською мовою в Києві? 

Люди, які рано чи пізно стикаються з проблемою придбання англомовних українських або світових періодичних видань, розуміють що не так то це і просто. У Києві можна знайти тільки кілька місць, де Вас забезпечать необхідною періодикою. 

Торговий центр «Глобус» (Майдан Незалежності). На першому поверсі першої та другої лінії торгового центру можна знайти парочку кіосків з англомовною пресою. Вибір невеликий, але «Vogue» і «Esquire» Ви там точно знайдете. 

Торговий центр «Метроград» (ст.м. Площа Льва Толстого). У книжковому кварталі центру можна відшукати журнал «Rolling Stone», «Harper's Bazaar» та інші газети, журнали і путівники різними мовами. 

Готель «Radisson». У всесвітньо відомих мережевих готелях можна знайти бізнес-видання, наприклад газету «Financial times». 

Аеропорт «Бориспіль». В аеропорту, в терміналі «B» є невеликий магазинчик спеціалізованої англомовної преси та літератури. Варто лише зауважити, що ціни в ньому небагато вище, ніж в інших місцях продажів. 

Магазин «Пюре» (вул. Рейтарська 21/13). Обитель модних журналів, осереддя видань про красу, модні новинки і тренди сезону на всіх мовах. Тут Ви можете знайти «Vogue», «The gentleman's», «Fantastic man», «Harper's Bazaar» та багато іншого. 

Магазин «Резидент» (Червоноармійська / Басейна, PinchukArtCentre). В магазині, крім широкого вибору англомовної літератури про моду, мистецтво і красу, ви також можете знайти спеціалізовані журнали по архітектурі. 

Книжковий ринок «Петрівка». Знайти книжкову крамницю, де продається англомовна періодика на цій величезній території не так-то просто. У різних кіосках можна відшукати по кілька випусків «Vogue». В 36 ряду Ви можете виявити одинокий англомовний журнал «Ukraine Welcome», який рекламує краси України іноземним туристам. В 29 ряду Ваші ретельні пошуки увінчаються успіхом: у невеликий лавочці під номером 7 Ви знайдете непоганий вибір англомовних журналів з ​​економіки, в тому числі і журнал «Strategy and business», видання із серії National Geographic, а також нові і старі випуски «Esquire» і всюдисущого «Vogue». 

Для бажаючих оформити підписку через он-лайн сервіси: 

Summit.ua - завдяки цьому українському розповсюджувачу англомовної преси, Вам буде наданий широкий вибір з майже 50 найменувань світових таблоїдів. 

Presa.ua - на сайті представлено близько 100 видань, тут Ви можете оформити передплату на бізнес-періодику, в тому числі і на «Financial times» .

Newspaperdirect.in.ua - в цьому найбільшому в Україні підписному агентстві Ви можете вибрати будь-яке з 1500 видань (на сорока восьми мовах з 92 країн світу). 

20265

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!