Hurt 3109 0

GMAT = Граматика + Математика?

GMAT = Граматика + Математика?

Що перевіряє стандартизований тест GMAT, і навіщо його потрібно здавати? 

Важливе оновлення: друзі, ми підготували пост про найкращі онлайн школи математики в Україні, якщо ви шукаєте для дітей та підлітків, запрошуємо переглянути ТОП-7 онлайн шкіл Математики

  • Що перевіряє стандартизований тест GMAT, і навіщо його потрібно здавати?

    «Тест» або «іспит» - ми пам'ятаємо ці слова ще зі школи. Зазвичай спогади про такого роду перевірку знань викликають у нас аж ніяк не найприємніші емоції та спогади. Ми підсвідомо не любимо тести, адже щоб добре впоратися з будь-яким іспитом, потрібні цілі дні (а іноді й безсонні ночі) підготовки. Причому, найпопулярніші «методики» в цій нелегкій справі - це або зробити толкову шпаргалку, або зазубрити, щоб після того, як отримати бажану п'ятірку, забути те, що зубрили, як страшний сон.

    Кілька слів про GMAT

    Тест GMAT не відноситься до типових шкільних іспитів, до яких ми так звикли. Якщо ви думаєте, що для того, щоб добре його здати, вам буде достатньо щось зазубрити, то навіть і не розраховуйте. А про списування взагалі мови бути не може. Але не лякайтеся, адже в цих «недоліках» тесту GMAT криються найголовніші його вигоди.

    Абревіатура GMAT розшифровується як The Graduate Management Admission Test. Цей комп'ютерний тест здають щорічно сотні тисяч людей по всьому світу для того, щоб отримати можливість закінчити престижний навчальний заклад і дати своїй кар'єрі продуктивний поштовх. Вирішуються на здачу тесту лише люди, які вірять в себе і свій успіх.

    Ціль GMAT 

    Багатьом може здатися, що мета GMAT - тестувати на знання математики і академічної англійської. Так, безперечно, цей тест містить вербальну і математичну частини, але граматика і математика грають в цьому випадку роль другорядну, допоміжну. Насправді тест перевіряє вашу здатність логічно мислити, зіставляти факти, знаходити взаємозв'язки, приймати рішення, аналізувати, «фільтрувати» інформацію. 

    Специфіка іспиту

    Головна незвична особливість тесту - це його адаптивний характер, іншими словами: якщо справляєшся із завданнями, то отримаєш завдання поскладніше, а якщо робиш помилки - комп'ютер запропонує тобі завдання трохи легше. Тест GMAT настільки чудесно продуманий, що навіть якщо ви допустите досить велику кількість помилок, у вас все одно є шанс отримати хороший бал.

    Схема «встигнути відповісти на всі питання і отримати максимальний бал» у випадку з GMAT не спрацює. Таке не вдавалося ще нікому. Однак, іноді пропускаючи завдання, а іноді вгадуючи, ви досягнете набагато кращого результату, ніж якщо здійсните героїчну спробу вирішити всі завдання GMAT до єдиного.

    Тест GMAT дуже специфічний через свою загальну бізнес-спрямованість. І хоча, для того, щоб здати тест, вам не потрібні знання, наприклад, з менеджменту, тест перевіряє те, наскільки ви готові до навчання в сфері бізнесу та управління.

    При написанні есе GMAT, ви повинні чітко сформулювати свою позицію касаемо певного питання і підкріпити її сильними аргументами. Завдання розділу Integrated Reasoning перевіряють вас на вміння працювати з інформаційним потоком: виділяти головне, відкидаючи несуттєву інформацію, аналізувати, приходити до певного рішення. 

    Хто здає GMAT?

    Отже, як ви вже напевно зрозуміли, GMAT потрібний тим, хто збирається пов'язати своє життя з бізнесом та управлінням. Історія тесту почалася ще в минулому сторіччі, коли в 1953 році кілька бізнес шкіл втілили в життя особливий іспит, який допомагав би більш точно і об'єктивно відбирати абітурієнтів, які могли б досягти успіху в сфері бізнесу та менеджменту. 

    Зараз тест GMAT дуже затребуваний, саме його результати потрібні при вступі до найпрестижніших навчальних закладів США та інших країн світу. Якщо вам вдалося підкорити тест GMAT, то у вас є шанс круто повернути своє життя і стати студентом іменитої бізнес-школи або магістрантом відомого вузу. А після цього - отримати роботу в компанії зі світовим ім'ям, яка відкриє для вас безліч дверей. Звучить заманливо? Тоді повірте в себе і свій потенціал і починайте готуватися до GMAT. І чим раніше, тим краще.  

    GoGMAT.com – онлайн платформа для практичної підготовки до тесту GMAT.

    Коментарі


      Додати коментар