+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Hurt 888 0

GoGMAT - унікальна платформа для підготовки до GMAT

GoGMAT - унікальна платформа для підготовки до GMAT

Успішна здача GMAT - мрія багатьох. Але далеко не багато втілюють її в реальність. Ти можеш це зробити за допомогою GoGMAT. 

Успішна здача GMAT - мрія багатьох. Але далеко не багато втілюють її в реальність. Ти можеш це зробити за допомогою GoGMAT.

Кілька слів про платформу GoGMAT

GoGMAT - ресурс, який може служити як інструментом самопідготовки до іспиту, так і якісним доповненням до курсу навчання в мовній школі. Варто вивчити його переваги.

Рішення здавати GMAT, як правило, ґрунтується на бажанні отримати освіту в одній з топових бізнес шкіл світу, а значить - є твоїм першим кроком до успішної кар'єри. Саме тому ти не можеш дозволити собі ставитися до іспиту легковажно. GMAT - специфічний іспит, потрібно володіти не тільки певними знаннями і навичками, а й розуміти особливості формату іспиту. 

Безсумнівно, питання, яке хвилює тебе в першу чергу: «Як підготуватися до GMAT з мінімальними витратами зусиль і часу?». Чи можливо це? GoGMAT - не чарівна скринька, зусилля і час тобі знадобляться в будь-якому випадку, але мінімізувати їхні витрати ти зможеш завдяки чітким порадам і рекомендаціям, а також - завдяки складеному плану підготовки до іспиту. 

Складові якісної підготовки до іспиту за версією GoGMAT: 

 • Навчання

Ресурс надасть тобі доступ до величезного масиву теорії. Якщо ти вже встиг злякатися словосполучення «величезний масив» - поспішаємо тебе заспокоїти: інформація розділена на тематичні блоки і представлена як відеокурс і «База Знань», за допомогою якої легко можна знайти будь-яке правило або формулу.


 • Практика

Або Її Величність королева будь-якого процесу навчання. Ресурс надасть тобі доступ не тільки до 4 повнорозмірних CAT тестів, але й базу з 5500 тестових питань. На GoGMAT є також Тест генератор, за допомогою якого ти зможеш самостійно складати тести, вибираючи рівень складності, кількість питань та їх категорії.

 • Аналіз

Хаотичне повторення матеріалу, як правило, не приносить очікуваного результату. Повторювати потрібно те, в чому сумніваєшся, повертатися до вивчення того матеріалу, який засвоїв не надто добре. Але як визначити місцезнаходження білої плями в твоїх знаннях? У цьому допоможе унікальна аналітична система GoGMAT, яка обробляє твої відповіді і вказує на слабкі місця.

Для того, щоб оцінити ефективність ресурсу до придбання платних послуг, ти можеш отримати безкоштовний доступ до деяких тестів, вступних уроків, а також - можливість підписатися на безкоштовний план підготовки до GMAT.

Переваги підготовки до іспиту з GoGMAT:

 • можливість займатися в зручний час в будь-якій точці світу
 • доступ до теоретичної бази іспиту
 • робота з аналітичною системою, яка відстежує успіхи та поразки, вказує на слабкі сторони
 • доступ до GMAT CAT тестів, які допоможуть спрогнозувати результат іспиту
 • підготовка до Integrated Reasoning
 • безкоштовний повтор курсу
 • гарантія повернення грошей
 • можливість отримати консультацію по надходженню на MBA від ApplyStrategy

GoGMAT.com – онлайн платформа для практичної підготовки до тесту GMAT.

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


   Додати коментар