График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Міжнародний Християнський Університет (ICU). Освіта англійською

Міжнародний християнський університет - вуз, який може стати хорошим стартом для Вас в побудові успішної кар'єри. Університет засновано в 1992 році КНЕУ спільно з Віденським Міжнародним університетом.  

Особливості Міжнародного Християнського університету 

ICU (Міжнародний Християнський Університет) - навчальний заклад, в якому Ви можете отримати вищу освіту, обравши будь-яку з ряду спеціальностей. Університет пропонує своїм студентам якісну бізнес-освіту, в його стінах проходять підготовку майбутні менеджери, маркетологи і ті, хто вже зовсім скоро будуть впливати на зміни в економічному просторі країни.

Викладання в університеті ведеться як українською, так і англійською мовами. Тому за час навчання Ви не тільки отримаєте вищу освіту, а й удосконалите свою англійську.

Викладачі Міжнародного Християнського Університету - фахівці з різних країн світу: України, США, Великобританії і Канади.

При університеті функціонують курси іноземних мов, які можуть відвідувати як студенти університету, так і ті, хто просто бажає вивчити нову мову або вдосконалити свої знання та навички. 

Перспективи навчання в Міжнародному Християнському університеті 

Програми навчання університету базуються на українських та західних навчальних планах і програмах, саме завдяки цьому навчальних процес в університеті є ефективним і результативним.

В Міжнародному Християнському Університеті Ви можете вибрати одну із спеціальностей: менеджмент організацій, маркетинг, міжнародна економіка і, по закінченню навчання, отримати диплом, який визнається на міжнародному рівні. Крім того, при наявності диплома Міжнародного Християнського університету, Ви можете поступити в будь-який вищий навчальний заклад світу на одну з програм післядипломної освіти.

Університет готує бізнес еліту країни, але це зовсім не означає, що предмети, які викладаються на різних факультетах мають строго економічний напрямок. Навчаючись за програмою будь-якої спеціальності в Міжнародному християнському університеті, Ви також будете вивчати ряд гуманітарних предметів, що дозволить не тільки розширити Ваш кругозір, а й удосконалити мовні навички володіння англійською мовою.

Більш детальну інформацію про вищий навчальний установі, процедурі вступу та переліку необхідних документів Ви можете дізнатися на офіційному сайті Мiжнародного християнського унiверситету.   

2233

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.