График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Instagram допоможе вивчити англійську

Instagram може не тільки дарувати вам яскраві враження від перегляду фото і зберігати ваші спогади в яскравих зображеннях. Інстаграм може стати інструментом для вивчення англійської мови. Як саме? Дуже просто: достатньо підписатися на кращі акаунти для навчання і ви самі не помітите, як яскраві картинки з корисною інформацією будуть приносити вам і емоції, і знання. Пропонуємо вам 10 акаунтів, на які варто звернути увагу.

Idiom.land 

Инстаграм для изучения английского

Idiom.land допоможе не тільки запам'ятати найпоширеніші ідіоми, а й навчитися вживати і розпізнавати їх у мовленні. Ідіоми часто можуть повністю змінити значення висловлювання, і у вас майже немає шансів зрозуміти значення речення, якщо ви намагаєтеся перекласти ідіому дослівно. Цей акаунт допоможе вам розібратися в тонкощах використання ідіоматичних виразів в розмовній мові. 

look_fashion_learn_english

Инстаграм для изучения английского

Навіть якщо ви зовсім не цікавитеся модою, акаунт може виявитися для вас дуже корисним. Ви не тільки вивчите багато слів і конструкцій, але і закріпите нову інформацію в пам'яті завдяки яскравим зображенням, роботам кращих фотографів.

humansofny 

Инстаграм для изучения английского

Аккаунт, на якому ви зможете прочитати багато цікавих міні-історій про жителів Нью-Йорка англійською. Кожна історія – це і практика навичок читання, і вивчення нових слів і теплі емоції. 

dictionarycom

Инстаграм для изучения английского

Цікавий словник, який допоможе зробити англійську мову доброю звичкою: отримуйте «слово дня» щодня і запам'ятовуйте його. Навіть вивчаючи по одному слову в день, ви зможете поповнити словниковий запас на чималу кількість слів майже без зусиль. 

englishcoffeebreak 

Инстаграм для изучения английского

Цікавий аккаунт, які допоможе вам вивчати англійську під час пауз на каву. Читайте вирази, дізнавайтеся значення і те, як вираз використовується в контексті.

english.lol 

Инстаграм для изучения английского

Англійську можна вивчати весело. Читайте жарти і смішні історії, перекладайте і поповнюйте лексичний запас. Жарти зможуть вас насмішити, а позитивні емоції завжди сприяють запам'ятовуванню.

english4life 

Инстаграм для изучения английского

Цей акаунт допоможе вам вивчати нові слова, читати і дивитися відео з корисною інформацією. Також хочемо звернути вашу увагу на те, що чимало цінних даних ви можете знайти в коментарях до публікацій, а тому на них варто звертати пильну увагу. 

english_in 

Инстаграм для изучения английского

Вивчайте слова щодня, запам'ятовуйте їх, завдяки яскравим ілюстраціям. Цей акаунт допоможе вам якісно розширити ваш словниковий запас.

enpodcast

Инстаграм для изучения английского

Багато корисної інформації, граматика, нові слова і відеоматеріали. Все це ви можете переглядати щодня, вивчати англійські слова і вирази, закріплювати в пам'яті інформацію, яка була отримана раніше.

betterenglish

Инстаграм для изучения английского

Яскравий і харизматичний британець Ден продемонструє вам, що англійська – це і весело, і нескладно. Вивчайте нові слова за допомогою веселих відеороликів.

Перевага Інстаграму в тому, що він викликає у більшості людей позитивні асоціації. Крім того ми отримуємо інформацію за допомогою зору, а яскравість зображень впливає на позитивні емоції і запам'ятовування. Вивчайте англійську за допомогою Instagram! 

1564

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.