+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 4079 1

Instagram допоможе вивчити англійську

Instagram допоможе вивчити англійську

Instagram може не тільки дарувати вам яскраві враження від перегляду фото і зберігати ваші спогади в яскравих зображеннях. Інстаграм може стати інструментом для вивчення англійської мови.

Instagram може не тільки дарувати вам яскраві враження від перегляду фото і зберігати ваші спогади в яскравих зображеннях. Інстаграм може стати інструментом для вивчення англійської мови. Як саме? Дуже просто: достатньо підписатися на кращі акаунти для навчання і ви самі не помітите, як яскраві картинки з корисною інформацією будуть приносити вам і емоції, і знання. Пропонуємо вам 10 акаунтів, на які варто звернути увагу.

Idiom.land 

Инстаграм для изучения английского

Idiom.land допоможе не тільки запам'ятати найпоширеніші ідіоми, а й навчитися вживати і розпізнавати їх у мовленні. Ідіоми часто можуть повністю змінити значення висловлювання, і у вас майже немає шансів зрозуміти значення речення, якщо ви намагаєтеся перекласти ідіому дослівно. Цей акаунт допоможе вам розібратися в тонкощах використання ідіоматичних виразів в розмовній мові. 

look_fashion_learn_english

Инстаграм для изучения английского

Навіть якщо ви зовсім не цікавитеся модою, акаунт може виявитися для вас дуже корисним. Ви не тільки вивчите багато слів і конструкцій, але і закріпите нову інформацію в пам'яті завдяки яскравим зображенням, роботам кращих фотографів.

humansofny 

Инстаграм для изучения английского

Аккаунт, на якому ви зможете прочитати багато цікавих міні-історій про жителів Нью-Йорка англійською. Кожна історія – це і практика навичок читання, і вивчення нових слів і теплі емоції. 

dictionarycom

Инстаграм для изучения английского

Цікавий словник, який допоможе зробити англійську мову доброю звичкою: отримуйте «слово дня» щодня і запам'ятовуйте його. Навіть вивчаючи по одному слову в день, ви зможете поповнити словниковий запас на чималу кількість слів майже без зусиль. 

englishcoffeebreak 

Инстаграм для изучения английского

Цікавий аккаунт, які допоможе вам вивчати англійську під час пауз на каву. Читайте вирази, дізнавайтеся значення і те, як вираз використовується в контексті.

english.lol 

Инстаграм для изучения английского

Англійську можна вивчати весело. Читайте жарти і смішні історії, перекладайте і поповнюйте лексичний запас. Жарти зможуть вас насмішити, а позитивні емоції завжди сприяють запам'ятовуванню.

english4life 

Инстаграм для изучения английского

Цей акаунт допоможе вам вивчати нові слова, читати і дивитися відео з корисною інформацією. Також хочемо звернути вашу увагу на те, що чимало цінних даних ви можете знайти в коментарях до публікацій, а тому на них варто звертати пильну увагу. 

english_in 

Инстаграм для изучения английского

Вивчайте слова щодня, запам'ятовуйте їх, завдяки яскравим ілюстраціям. Цей акаунт допоможе вам якісно розширити ваш словниковий запас.

enpodcast

Инстаграм для изучения английского

Багато корисної інформації, граматика, нові слова і відеоматеріали. Все це ви можете переглядати щодня, вивчати англійські слова і вирази, закріплювати в пам'яті інформацію, яка була отримана раніше.

betterenglish

Инстаграм для изучения английского

Яскравий і харизматичний британець Ден продемонструє вам, що англійська – це і весело, і нескладно. Вивчайте нові слова за допомогою веселих відеороликів.

Перевага Інстаграму в тому, що він викликає у більшості людей позитивні асоціації. Крім того ми отримуємо інформацію за допомогою зору, а яскравість зображень впливає на позитивні емоції і запам'ятовування. Вивчайте англійську за допомогою Instagram! 

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


  • Кристина Леоненко залишила відгук у 18:47, 2 Серпень, 2017
   0 А я вот давно слежу за ним (ссылка удалена)…. Он путешествует, ведет бизнес… да и просто мотивирует) Больше всего нравится, что при этом обычный человек)
   У него не только фоточки, но и тексты интересные)
   Відповісти

   Додати коментар