Hot 3761 0

Історія кохання ельфійки та смертного: повість Толкіна буде опублікована

Історія кохання ельфійки та смертного: повість Толкіна буде опублікована

Легенда зі Середзем'я про любов людини Берена і ельфійки Лютіен – історія, яка так багато значила для Професора, автора «Володаря кілець», що імена персонажів були написані на надгробках Толкіна і його дружини. Ця історія буде опублікована в 2017 році.

Легенда зі Середзем'я про любов людини Берена і ельфійки Лютіен – історія, яка так багато значила для Професора, автора «Володаря кілець», що імена персонажів були написані на надгробках Толкіна і його дружини. Ця історія буде опублікована в 2017 році видавництвом HarperCollins, як повідомляє The Guardian. Рівно через сто років, після написання повісті.

Середземна казка розповідає про кохання між звичайною людиною і безсмертною ельфійкою. Батько Лютіен, ельфійський лорд, був проти їх стосунків. Тому він дав згоду на шлюб дочки зі смертним з умовою, що Берен виконає завдання, яке неможливо було виконати. А саме: викраде дорогоцінний камінь Сільмарілл у «the greatest of all evil beings, Melkor, called Morgoth, the Black Enemy».

Among the tales of sorrow and of ruin that came down to us from the darkness of those days there are yet some in which amid weeping there is joy and under the shadow of death light that endures. And of these histories most fair still in the ears of the Elves is the tale of Beren and Lúthien.

Серед оповідань про горе і розруху, які прийшли до нас з темряви про ті дні, є й інші, в яких на фоні плачу є радість і під тінню смерті – світло. І з цих історій найбільш справедливою досі у вухах Ельфів залишається історія Берена і Лютіен.

John Ronald Reuel Tolkien. The Silmarillion

На могилі дружини автора Едіт вигравірувано ім'я «Лютіен», на могилі самого Толкієна, який помер два роки по тому, в 1973 році, ім'я «Берен». Історія була написана в 1917 році після того, як Толкін повернувся з Соммі, де він служив в якості зв'язківця.

 

That story was itself changing as it developed new associations within the larger history.

Ця історія сама змінюється в міру розвитку нових асоціацій в рамках більш широкої історії.

HarperCollins

Тексти про легенду будуть представлені разом в перший раз і розкриють аспекти цієї історії. Книга «Берен і Лютіен» під редакцією Крістофера Толкіна і з ілюстраціями Алана Лі, буде нарешті опублікована. Чекаємо! 

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар